Набір на Міжнародний форум з медіації у Харкові

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
kkopchuk

конференція_медиация_Харьков_немці_заставка
Набір на Міжнародний форум з медіації у Харкові

ФСЄ та ChildFund Deutschland e.V. запрошують подавати заявки на участь у Міжнародному форумі з медіації, який відбудеться 13 липня 2017р. у Харкові

На Форумі очікується участь близько 80 активістів, представників громадських організацій, закладів освіти, місцевих органів влади та медіа з України, експертів з Молдови та Німеччини. Метою Форуму є обмін досвідом між громадськими активістами з усіх регіонів України, які займаються або цікавляться темою медіації, та іноземними експертами задля налагодження діалогу та взаєморозуміння в українському суспільстві через поширення інструментів медіації, діалогу, примирення та ненасильницької комунікації.

У разі Вашої зацікавленості, просимо підтвердити Вашу участь до 25 червня 2017 р., заповнивши он-лайн форму реєстрації. Ми будемо надзвичайно раді бачити Вас на нашому Форумі.

Захід відбувається в рамках проекту «Медіація як рушійна сила до порозуміння в українському суспільстві та поза його межами», що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з німецькою Громадською організацією ChildFund Deutschland e.V. за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Завданням проекту, який розпочався в травні 2017 р., є популяризація інструментів діалогу, медіації, ненасильницької комунікації з метою налагодження взаєморозуміння й примирення та створення національних і місцевих платформ для комунікації та залучення провідного міжнародного досвіду.

На Форумі розглядатимуться, серед іншого, наступні питання:

  • Міжнародний досвід та підходи до медіації та ненасильницької комунікації як інструментів побудови миру та налагодження діалогу. Практичне застосування інструментів медіації та діалогу у Німеччині та Молдові.
  • Медіація у широкому розумінні: від миротворчості до побутових конфліктів, її види та вплив у різних соціальних середовищах та контекстах.
  • Медіація та налагодження діалогу в умовах конфлікту на сході України: досвід, напрацьований в Україні.

Крім того, передбачено проведення майстерень для обміну досвідом та опрацювання практичних кейсів разом з українськими та іноземними фахівцями. Дані майстерні будуть цікаві освітянам, громадським активістам та представникам місцевих органів влади.

Початок заходу о 10:00, завершення – о 18:00, після чого запланована вечеря та неформальне спілкування.

Програма Форуму та інформація щодо місця його проведення буде надіслана зареєстрованим та відібраним учасникам.

За потреби, учасникам з інших міст буде забезпечено проживання у м. Харків (1 доба). Транспортні витрати учасники покривають самостійно.


Останні публікації цього розділу:

Стартувала третя хвиля набору депутатів ОТГ на семінари з актуальних питань депутатської діяльності

Конкурс на посаду менеджера з організації консультаційних послуг у сфері розвитку енергетичного сектору

Світовий конкурс есеїв - Якою має бути освіта?

Тендер щодо послуг страхового брокера

Klitschko Foundation оголошує про початок набору на Стажування 9.0

Конкурс на закупівлю системи електронного голосування з меблями для міської ради м. Сватове