Набір на Міжнародний форум з медіації у Харкові

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
kkopchuk

конференція_медиация_Харьков_немці_заставка
Набір на Міжнародний форум з медіації у Харкові

ФСЄ та ChildFund Deutschland e.V. запрошують подавати заявки на участь у Міжнародному форумі з медіації, який відбудеться 13 липня 2017р. у Харкові

На Форумі очікується участь близько 80 активістів, представників громадських організацій, закладів освіти, місцевих органів влади та медіа з України, експертів з Молдови та Німеччини. Метою Форуму є обмін досвідом між громадськими активістами з усіх регіонів України, які займаються або цікавляться темою медіації, та іноземними експертами задля налагодження діалогу та взаєморозуміння в українському суспільстві через поширення інструментів медіації, діалогу, примирення та ненасильницької комунікації.

У разі Вашої зацікавленості, просимо підтвердити Вашу участь до 25 червня 2017 р., заповнивши он-лайн форму реєстрації. Ми будемо надзвичайно раді бачити Вас на нашому Форумі.

Захід відбувається в рамках проекту «Медіація як рушійна сила до порозуміння в українському суспільстві та поза його межами», що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з німецькою Громадською організацією ChildFund Deutschland e.V. за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Завданням проекту, який розпочався в травні 2017 р., є популяризація інструментів діалогу, медіації, ненасильницької комунікації з метою налагодження взаєморозуміння й примирення та створення національних і місцевих платформ для комунікації та залучення провідного міжнародного досвіду.

На Форумі розглядатимуться, серед іншого, наступні питання:

  • Міжнародний досвід та підходи до медіації та ненасильницької комунікації як інструментів побудови миру та налагодження діалогу. Практичне застосування інструментів медіації та діалогу у Німеччині та Молдові.
  • Медіація у широкому розумінні: від миротворчості до побутових конфліктів, її види та вплив у різних соціальних середовищах та контекстах.
  • Медіація та налагодження діалогу в умовах конфлікту на сході України: досвід, напрацьований в Україні.

Крім того, передбачено проведення майстерень для обміну досвідом та опрацювання практичних кейсів разом з українськими та іноземними фахівцями. Дані майстерні будуть цікаві освітянам, громадським активістам та представникам місцевих органів влади.

Початок заходу о 10:00, завершення – о 18:00, після чого запланована вечеря та неформальне спілкування.

Програма Форуму та інформація щодо місця його проведення буде надіслана зареєстрованим та відібраним учасникам.

За потреби, учасникам з інших міст буде забезпечено проживання у м. Харків (1 доба). Транспортні витрати учасники покривають самостійно.


Останні публікації цього розділу:

Тендер щодо надання послуг з організації проведення заходу

Міжнародна організація IREX запрошує до співпраці у проекті USAID ПУЛЬС

Виконавець робіт з підготовки технічного завдання (ТЗ) для розробки сероепідеміологічного модуля (веб-інтерфейc платформи інтегрованої з ВІЛ-МІС), що дозволяє проводити електронне управління та аналіз за даними сероепідеміологічного моніторингу ВІЛ для різних модальностей тестування на ВІЛ

Навчись знімати кіно, яке єднає континенти

IFES оголошує конкурс на проведення серії регіональних тренінгів

Конкурс з відбору учасників для участі в 4-денній навчальній поїздці