А ви готові приєднатися до руху самоорганізації?

10 серпня відбулася інформаційна он-лайн зустріч в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини».  Під час зустрічі учасники -  представники Луганської та Донецької ...

Додано:
lekotan

pexels-pixabay-461049
А ви готові приєднатися до руху самоорганізації?

10 серпня відбулася інформаційна он-лайн зустріч в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини».  

Під час зустрічі учасники –  представники Луганської та Донецької областей різних форм сьогоднішніх рухів (самоорганізація та релокація команд, волонтери, групи гуманітарної, соціальної та будь-якої допомоги для ВПО тощо)  обмінялися досвідом, обговорили наявні кейси.

 Особливим аспектом збереження безпеки  в складних регіонах стала необхідність забезпечення своєчасної самоорганізації та трансформації взаємодії між органами влади та інститутами громадянського суспільства, неформальними ініціативними групами. Саме здатність всіх зацікавлених осіб до швидкого переосмислення самоорганізації як руху зараз визначається як показник готовності суспільства для практичного задоволення спільних інтересів.

Захід проведено ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

#IRF

 #EU4USociety

#ПрямуємоРазом

#MovingForwardTogether.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Вінниці відбувся Форум для комунікації громадянського суспільства та органів влади «Простір взаємодії»

Експерти розповіли про здобутки та виклики децентралізації та диджиталізації адмінпослуг

П’ять організацій Мережі увійшли до 100 кращих доброчинних організацій 2022 року

Міжпоколіннєві ініціативи реалізовували у Тернопільській та Львівській областях

В Тернополі розглядали шляхи покращення якості надання правової допомоги переселенцям та волонтерам

Більш як пів тисячі керівників та фахівців будинків дитини з усієї України завершили масштабне навчання

  • Pavlo Fedyk

    Бажано анонсувати