А ви готові приєднатися до руху самоорганізації?

10 серпня відбулася інформаційна он-лайн зустріч в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини».  Під час зустрічі учасники -  представники Луганської та Донецької ...

Додано:
lekotan

pexels-pixabay-461049
А ви готові приєднатися до руху самоорганізації?

10 серпня відбулася інформаційна он-лайн зустріч в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини».  

Під час зустрічі учасники –  представники Луганської та Донецької областей різних форм сьогоднішніх рухів (самоорганізація та релокація команд, волонтери, групи гуманітарної, соціальної та будь-якої допомоги для ВПО тощо)  обмінялися досвідом, обговорили наявні кейси.

 Особливим аспектом збереження безпеки  в складних регіонах стала необхідність забезпечення своєчасної самоорганізації та трансформації взаємодії між органами влади та інститутами громадянського суспільства, неформальними ініціативними групами. Саме здатність всіх зацікавлених осіб до швидкого переосмислення самоорганізації як руху зараз визначається як показник готовності суспільства для практичного задоволення спільних інтересів.

Захід проведено ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

#IRF

 #EU4USociety

#ПрямуємоРазом

#MovingForwardTogether.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

"Ми з донькою тричі попередньо записувалися на евакуаційний потяг", - ділиться спогадами юристка Світлана Паршакова

Працює "гаряча лінія" для переселенців

У Києві відбулась фотовиставка "Нескорені у війні"

Хроніки дітей війни: історія Матвія

Що дає статус юридичної особи громадській організації?

Набір учасників груп самодопомоги для жінок-ВПО у Запорізькій області

  • Pavlo Fedyk

    Бажано анонсувати