9 квітня стануть відомі переможці «Благодійної України-2019»

Оргкомітет та експертна рада Національного конкурсу «Благодійна Україна» повідомляють про дату та схему оприлюднення результатів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019». У зв’язку із ...

Додано:
ABU

angel
9 квітня стануть відомі переможці «Благодійної України-2019»

Оргкомітет та експертна рада Національного конкурсу «Благодійна Україна» повідомляють про дату та схему оприлюднення результатів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019». 

У зв’язку із рішенням Кабінету Міністрів щодо запровадження  на всій території України режиму надзвичайної ситуації на 30 днів і продовження карантину до 24 квітня 2020 року, заборони проведення масових нами було прийнято рішення перенести оголошення результатів конкурсу в онлайн режимі. 9 квітня 2020 року о 15:00 на сайті конкурсу будуть оголошені по 3 лауреати (без зазначення місця) у 24-ох номінаціях. 

Через невеличкі відеопрезентації, які публікуватимуться на сайті конкурсу та на офіційних сторінках у Facebook, протягом наступних трьох днів будуть оголошені переможці (із зазначенням зайнятого місця) у кожній із номінацій.

Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреати, які посядуть  друге та третє місце нагороджуються спеціальними дипломами.

Передача (відправлення) головної нагороди конкурсу «Ангела Добра» та дипломів переможців буде відбуватись після повного скасування карантину та відновлення роботи усіх задіяних учасників та підприємств. 

Звертаємо увагу, що до 3 квітня (включно) усі бажаючі можуть проголосувати за Народного благодійника (це спеціальна номінація конкурсу)  ДЕТАЛЬНІШЕ за ПОСИЛАННЯМ.

ГОЛОСУВАТИ за номінантів можливо за лінком: https://bit.ly/3cNDWDv

Окрім Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019» у цьому  році заявки приймали на 11 регіональних конкурсів, а саме: Благодійна Львівщина, Благодійна Херсонщина, Благодійна Хмельниччина, Благодійна Одещина, Благодійна Вінниччина, Благодійна Донеччина, Благодійна Буковина, Благодійна Миколаївщина, Благодійна Київщина, Благодійна Полтавщина, Благодійне Запоріжжя.

Національна експертна рада продовжує опрацьовувати та оцінювати заявки, які надійшли на національний та регіональні конкурси, про результати оприлюднення чи проведення регіональних церемоній нагородження буде повідомлено окремо після остаточного завершення карантину. 

Ми закликаємо усіх вас дотримуватися правил гігієни, уникати сторонніх контактів та мінімізувати пересування населеним пунктом. Дотримуйтесь правил та рекомендацій, вказаних на сайті https://covid19.com.ua.

Зберігайте спокій, бережіть себе та своїх рідних!

Детальніша інформація за телефоном: 067-164-04-11

e-mail: [email protected]; офіційні сайти конкурсу: http://vboabu.org.ua/http://blagoukraine.org/


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Як знизити соціальну напруженість в громадах в умовах COVID-19: поради Громадського центру правосуддя

Онлайн-курс навчить компанії звітувати про соціальні та еко-проєкти

Чи ефективні бюджетні видатки на благоустрій у Заводському районі ?

#ДолаємоCovid19: розкажіть свою історію

Український форум благодійників офіційно презентує Карту благодійності 2.0

Правове регулювання примусового стаціонарного лікування під час карантину