30 громад підписали меморандуми про співпрацю в межах проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Громадська організація «Центр політичних студій» і 30 громад-учасниць проєкту «Активна молодь – сильна громада», що реалізується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», упродовж березня підписали ...

Додано:
genova

1
30 громад підписали меморандуми про співпрацю в межах проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Громадська організація «Центр політичних студій» і 30 громад-учасниць проєкту «Активна молодь – сильна громада», що реалізується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», упродовж березня підписали меморандуми про співробітництво і посилення ролі молоді у громадах.

Як повідомив директор Центру Віталій Світлик, предметом меморандумів є розвиток співробітництва між громадами і «Центром політичних студій» у впровадженні молодіжної політики на рівні громад із безпосереднім залученням місцевої молоді та вимушено переміщених молодих людей.

2

Згідно з документами, громади забезпечать участь молоді в заходах проєкту (презентаціях, навчаннях, таборуваннях та форумах), сприятимуть поширенню інформації про діяльність і заходи в рамках проєкту, забезпечать приміщення для зборів Молодіжних рад, а також сприятимуть розробці та ухваленню місцевих нормативно-правових актів для покращення діяльності Молодіжних рад. Зі свого боку команда експертів проєкту забезпечить фаховий супровід громад у заходах проєкту, надасть інформаційні та аналітичні матеріали, а також передасть обладнання для матеріальної підтримки Молодіжних рад.

3

«Підписання цього Меморандуму важливе для нашої громади, оскільки така співпраця дасть можливість підвищити рівень залученості молоді до прийняття тих чи інших рішень у громаді. Маємо на меті залучити якомога більше молоді до розробки важливих молодіжних програм, проєктів та спільної роботи у прийнятті рішень у сфері молодіжної політики», – зазначив Любешівський селищний голова Олег Кух (Волинська область).

4

Про важливість активізації Молодіжної ради в громаді розповів керуючий справами виконавчого комітету Радивилівської міської ради (Рівненська область) Сергій Гуща, який повідомив, що при організації важливих заходів молодіжні ініціативи враховуються міською радою:

«Участь нашої громади в цьому проєкті – логічна, бо ми постійно прагнемо до посилення ролі молоді в житті громади. Зокрема, представники від навчальних закладів нашої громади брали участь у розробці оновленої стратегії розвитку ТГ. Також міська рада напрацьовує перспективу для стажування активної та обдарованої молоді при відділах та структурних підрозділах, а також концепцію фінансового стимулювання ідей від молодіжного активу при навчальних закладах грантовою участю міської ради».

«Я очікую на зворотній зв’язок та підтримку нас і наших ідей. Мені дуже приємно, що про нас вже знають та розуміють, хто ми і чим займаємося», – поділилася враженнями після підписання меморандуму голова Молодіжної ради Білгрод-Дністровської громади на Одещину Марина Слюсаренко.

Нагадаємо, метою проєкту «Активна молодь – сильна громада» є підтримка молодіжних рад і покращення впливу молодих людей на ухвалення рішень у своїх громадах.

Учасницями проєкту є Локачинська, Литовезька, Боратинська, Шацька, Любешівська, Зимнівська, Ратнівська, Вишнівська, Нововолинська, Доросинівська громади з Волині; Березнівська, Клесівська, Білокриницька, Рокитнівська, Бабинська, Радивилівська, Козинська, Костопільська, Здовбицька, Сарненська громади з Рівненщини; Саф’янівська, Арцизька, Кодимська, Нерубайська, Доброславська, Красносільська, Білгород-Дністровська, Визирська, Болградська, Розквітівська громади з Одещини.

 

Ця публікація створена ГО «Центр політичних студій» у рамках проєкту «Активна молодь – сильна громада» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

 


Тематика публікації:     

Останні публікації цього розділу:

Відбулася презентація та обговорення аналітичного звіту за результатами дослідження щодо задоволеності якістю послуг, які надаються людям поважного віку органами юстиції у Львівській області

Неграмотний регіон відьом та чаклунів: ГО PRO WOMEN UA руйнує радянські міфи та допомагає ВПО віднайти свій шлях у житті

Розпочався відбір заявок на програму “Креативна Європа” Perform Europe для перформативного сектору

“Реформа пробації: можливість обирати майбутнє”: висновки та підсумки конференції

«Кроки для спеціалістів. Управління людськими ресурсами»: нова можливість для територіальних громад

U-LEAD роз’яснює ОМС переваги спільної агарної політики Європейського Союзу