Зелена книга соціального підприємництва: друга редакція

Нова редакція Зеленої книги соціального підприємництва в Україні - результат регіональних та національного обговорень зі стейкхолдерами. Наступний крок адвокації сприятливого для розвитку соціального ...

zk

Громадський Простір

Нова редакція Зеленої книги соціального підприємництва в Україні – результат регіональних та національного обговорень зі стейкхолдерами. Наступний крок адвокації сприятливого для розвитку соціального підприємництва нормативного та економічного “клімату” – це Біла книга, яка міститиме конкретні рішення та рекомендації органам влади. Біла книга побачить світ, за попередніми прогнозами, влітку 2020 року.

Перша редакція Зеленої книги соціального підприємництва побачила світ влітку 2019 року. Це аналітичний підсумок питань: що варто розуміти під соціальним підприємництвом, його суспільним впливом, «червоними лініями» у відносинах з інститутами влади та розширення суспільного розуміння про міру регулювання цього сектору в зарубіжних країнах, ЄС зокрема.

У вересні – грудні 2020 року відбулося чотири презентації-дискусіїЗеленої книги за участі соціальних підприємців, їхніх партнерів, фахових експертів, представники місцевої влади в в Полтаві, Івано-Франківську, Харкові та Києві. Заходи проводилися для громадського представлення та широкого обговорення Зеленої книги соціального підприємництва.

Дослідження підготовлено в рамках проєкту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”», що реалізується консорціумом із восьми організацій громадянського суспільства з України, Литви та Латвії на чолі з Українським форумом благодійників за фінансової підтримки Європейського Союзу (березень 2018-серпень 2020).

ЗЕЛЕНА КНИГА СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА. ДРУГА РЕДАКЦІЯ (читати, завантажити)

 

Джерело: Social Business In UA.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Посібник Ради Європи «Демократичне врядування в школах»

Щодо спрямування коштів на організацію онлайн-навчання для закладів загальної середньої освіти

Проект Закону України «Про освіту дорослих». Що він НЕ ДАЄ закладам післядипломної педагогічної освіти?

Активізм 2020: Моніторингова доповідь щодо переслідувань активістів і правозахисників

Вибори 2020! Важливо знати кожному

Підхід, заснований на правах людини, у змісті та реалізації культурних політик. Аналітичний звіт