Збірник успішних історій переселенців м. Запоріжжя

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СМАРТ» радо ділиться результатом проекту у м. Запоріжжі – збіркою «ВПО: статус vs успіх. Історії успіху внутрішньо переміщених осіб м. Запоріжжя».Збірник складається з історій ...

впл

Оксана Ковтун

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СМАРТ» радо ділиться результатом проекту у м. Запоріжжі – збіркою «ВПО: статус vs успіх. Історії успіху внутрішньо переміщених осіб м. Запоріжжя».

Збірник складається з історій 25-ти успішних переселенців, коментарів їх близького оточення, представників громадського сектору, а також остання статистична інформація щодо внутрішньо переміщених осіб на території Запоріжжя. Серед учасників проекту – люди від 20-ти до 72-х років, одинокі матері з дітьми, багатодітні родини, учасники АТО, студенти, підприємці, пенсіонери тощо.

Основа історій – біографічні інтерв’ю з самим переміщеними особами, а також їх оточенням. Команда проекту вірить, що досягати успіх можна в різних сферах, не тільки в професійній, на якій часом робиться більший акцент, але і в особистому, сімейному житті, а різні стартові можливості не перепона на цьому шляху. Наприклад, переживши війну і змінивши повністю своє оточення, місто проживання, вони знайшли в собі сили прокидатися вранці, йти на роботу, і змінювати своє життя на краще в таких, здавалося б, звичних для нас діях.

Історії представлені у збірнику розкривають різноманітні прояви успіху, але їх об’єднує незалежність наших учасників від обставин та статусу «ВПО» і бажання покращувати щоденними поступовими кроками своє життя та життя своїх близьких. Для нашої команди важливим було показати наскільки різними та цікавими можуть бути ті зміни, які відбуваються у житті людини попри пережиті події та досвід вимушеного переселення. Учасники проекту, чиї історії розміщені у збірнику, відкривають свій бізнес, починають втілювати свої дитячі мрії, кардинально змінюють роботу, вступають до шлюбу та народжують дітей в Запоріжжі, і відчувають себе повноцінними мешканцями міста.

Збірник розміщений онлайн:https://issuu.com/mlsgroup/docs/idps_2017

Сподіваємось, результат нашої праці стане хорошим прикладом як для переселенців, так і для місцевої громади.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Алгоритм отримання компенсації за працевлаштування переселенців: інформація для роботодавців

Поради психолога щодо роботи сімейних лікарів з ветеранами

Гайд для ВПО “Юридичний супровід вирішення житлових питань ВПО”

Теоретичний гайд: як заповнити грантову заявку

Політика згуртованості: ЄС та Україна. Аналітична записка

OSINT-розвідка у роботі журналістів/ок