Як забезпечити доступ до публічної̈ інформації̈: шпаргалка для розпорядників

Посібник “Як забезпечити доступ до публічної інформації: шпаргалка для розпорядників” складений експертами Центру політичних студій та аналітики з метою узагальнити найбільш поширені запитання, які ...

58

Громадський Простір

Посібник “Як забезпечити доступ до публічної інформації: шпаргалка для розпорядників” складений експертами Центру політичних студій та аналітики з метою узагальнити найбільш поширені запитання, які виникають у розпорядників публічної інформації, та дати відповіді на них. У виданні запропоновано ряд фахових рішень стосовно проблем, з якими досі стикаються представники влади.

Минуло більше 4 років з моменту прийняття ЗУ “Про доступ до публічної інформації”, а у його виконанні ще й досі існує ряд проблем. Вони не дозволяють наблизитися громадянам до влади та отримати змогу слідкувати і впливати на тих, хто керує нашою країною. Однією із причин цих проблем є некомпетентність чиновників при виконанні своїх обов’язків.

Цього року експерти Центру провели наймасштабніший моніторинг відкритості місцевих рад, під час якого стикнулися із тим, що подеколи чиновники не можуть виконати той чи інший запит через банальне нерозуміння Закону.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Яким чином громада може вже зараз узгодити свою Стратегію розвитку з цілями Політики згуртованості ЄС?

Чи може наразі територіальна громада ухвалювати стратегію свого розвитку на більш тривалий період, ніж до 2027 року?

Бюджет громадських ініціатив. Фінансування та процедури громадського голосування

Комунікація і молодіжна політика – недооцінені чи невидимі?

Як повідомити дитині про смерть близької людини?

Територіальний маркетинг території як чинник підвищення конкурентоспроможності громади