Як молодь може посилити місцеве самоврядування: посібник для ОМС

Посібник для органів місцевого самоврядування «Як впровадити програму стажування для молоді?» розробила команда Міжнародного республіканського інституту на основі практичного досвіду впровадження ...

big_image_68899bbe96a1cebfe91b75cf1b93d982

Громадський Простір

Посібник для органів місцевого самоврядування «Як впровадити програму стажування для молоді?» розробила команда Міжнародного республіканського інституту на основі практичного досвіду впровадження пілотних програм стажування у громадах у межах програми USAID «Мріємо та діємо».


Посібник містить покрокові інструкції, як впровадити програму стажування в органах місцевого самоврядування, та практичні кейси успішного досвіду громад.

Завантажити посібник, можна заповнивши форму, за посиланням або у нашій онлайн-бібліотеці (ЗАВАНТАЖИТИ PDF, 4,9 МБ)

Презентацію посібника та дискусію щодо посилення місцевого самоврядування представниками молоді можна переглянути за посиланням:

Із вітальним словом на заході виступила директорка програми «Мріємо та діємо» / IREX Мехрі Дракмен, зазначивши про важливість залучення молоді до місцевого самоврядування та процесів відбудови.

Під час панельної дискусії голова Національного агентства з питань державної служби Наталія Алюшина розповіла про проблему нестачі молодих кадрів на державній службі та роботу агентства у впровадженні стажування для молоді.

Постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева розповіла про формування резерву для забезпечення роботи військових адміністрацій та інших органів влади на деокупованій території та залучення молоді через програми стажування.

Заступник Міністра молоді та спорту України Владислав Яцук поділився досвідом залучення молоді через програми стажування та наголосив на важливості утримання молоді на державній службі.

Представниця Переяславської міської ради Лариса Малина поділилась досвідом міської ради у впровадження програми стажування молоді у міській раді, яка відтепер проходить на постійній основі. А виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан зазначив про важливість стажування молоді для кадрового поповнення органів місцевого самоврядування.

Голова Української Асоціації Молодіжних Рад Володимир Сонько розповів про те, як молодіжні ради адвокують програми стажування для молоді на місцевому рівні.

 

Джерело: decentralization.gov.ua.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Яким чином громада може вже зараз узгодити свою Стратегію розвитку з цілями Політики згуртованості ЄС?

Чи може наразі територіальна громада ухвалювати стратегію свого розвитку на більш тривалий період, ніж до 2027 року?

Бюджет громадських ініціатив. Фінансування та процедури громадського голосування

Комунікація і молодіжна політика – недооцінені чи невидимі?

Як повідомити дитині про смерть близької людини?

Територіальний маркетинг території як чинник підвищення конкурентоспроможності громади