Центр життєстійкості як простір для підтримки ветеранської спільноти Коблівської територіальної громади. Проблеми в комунікації, потреби цільових груп

Починаючи будь-яку роботу важливо ретельно вивчити цільову аудиторію.Ціллю нашого проєкту було підсилення команди Центру життєстійкості, що надає психосоціальні послуги ветеранам, ветеранкам та ...

Додано:
Alla_Feshchenko

Фото з офлайн-тренінгу4.2 (2)

Alla_Feshchenko

Починаючи будь-яку роботу важливо ретельно вивчити цільову аудиторію.

Ціллю нашого проєкту було підсилення команди Центру життєстійкості, що надає психосоціальні послуги ветеранам, ветеранкам та членам їхніх сімей.

З метою визначення потреб, настроїв та інтересів представників ветеранської спільноти Коблівської територіальної громади громади ГО «Жіночі ініціативи України» було проведено кабінетне дослідження методом онлайн-опитування. В ході анкетування нам вдалось визначити рівень поінформованості, залученості та активності  ветеранської спільноти в громаді та потреби в послугах, які вони мають.

Це дослідження допомогло фахівцям нашого проєкту розробити разом з зацікавленими учасниками заходів ветеранську послугу «Сімейна адаптація» та програму заходів до неї.

Дослідження проводилось в межах проєкту «Сімейна адаптація та психосоціальне відновлення ветеранів, ветеранок та їхніх родин», який реалізує ГО «Жіночі ініціативи України» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції.

З результатами дослідження можна ознайомитись за посиланням.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Відкриті дані - шлях до відновлення громад

Програмний посібник Interreg Europe тепер доступний українською

Як громадам налагодити партнерство та стати сильнішими: корисні поради від експертів

Фінансова освіта для підлітків: як навчити молодь правильно управляти фінансами?

Захист дітей від сексуального насильства: виклики та шляхи їхнього подолання