Транскордонна медіація для сімей з дітьми

Українські сім’ї по різні боки кордону зможуть отримати послугу медіації (процедури врегулювання спорів) від спеціалістів, які завершили міжнародну програму навчання.За підтримки Європейського Союзу ...

Додано:
Mediation.ua

IMG_20231027_162640_120 (1)

Mediation.ua

Українські сім’ї по різні боки кордону зможуть отримати послугу медіації (процедури врегулювання спорів) від спеціалістів, які завершили міжнародну програму навчання.

За підтримки Європейського Союзу Українська академія медіації (проєкт CONSENT) у співпраці з провідною європейською організацією MiKK e.V. – International Mediation Centre (проєкт ACCORD) підготували 30 сімейних медіаторів в міжнародних спорах щодо дітей (включаючи застосування механізмів за Гаазькою конвенцією про викрадення дітей).

Медіація – це різновид переговорів, в яких батьки (опікуни, піклувальники) дитини за підтримки професійного посередника-медіатора, можуть знайти взаємоприйнятне рішення щодо майбутнього, яке буде враховувати інтереси дитини та обох батьків.

Інформаційний буклет для батьків: тут.

Знайти медіаторів з транскордонної сімейної медіації, підготовлених за цією програмою, можна на сайті: https://www.mediation-help.com/mediatory/.


Тематика публікації:                          

Останні публікації цього розділу:

Участь молодіжних рад у муніципальних політиках: досвід північно-європейських країн для Харківщини та України

Переробка та повторне використання відходів руйнації війни: місія можлива?

Дослідження щодо питань аутизму "Третій рік війни. Тримаємось. Боремось"

Фасилітація як ефективна технологія вирішення організаційних завдань

Як мешканці громад бачать планування процесів відновлення за участі громадськості?

Шкільні коворкінги у Пирятинській громаді

Коментувати не дозволено.