Транскордонна медіація для сімей з дітьми

Українські сім’ї по різні боки кордону зможуть отримати послугу медіації (процедури врегулювання спорів) від спеціалістів, які завершили міжнародну програму навчання.За підтримки Європейського Союзу ...

Додано:
Mediation.ua

IMG_20231027_162640_120 (1)

Mediation.ua

Українські сім’ї по різні боки кордону зможуть отримати послугу медіації (процедури врегулювання спорів) від спеціалістів, які завершили міжнародну програму навчання.

За підтримки Європейського Союзу Українська академія медіації (проєкт CONSENT) у співпраці з провідною європейською організацією MiKK e.V. – International Mediation Centre (проєкт ACCORD) підготували 30 сімейних медіаторів в міжнародних спорах щодо дітей (включаючи застосування механізмів за Гаазькою конвенцією про викрадення дітей).

Медіація – це різновид переговорів, в яких батьки (опікуни, піклувальники) дитини за підтримки професійного посередника-медіатора, можуть знайти взаємоприйнятне рішення щодо майбутнього, яке буде враховувати інтереси дитини та обох батьків.

Інформаційний буклет для батьків: тут.

Знайти медіаторів з транскордонної сімейної медіації, підготовлених за цією програмою, можна на сайті: https://www.mediation-help.com/mediatory/.


Тематика публікації:                          

Останні публікації цього розділу:

5 порад від випускників інтернатів: як підтримати дітей і чому не варто везти купу подарунків у заклади

Дослідження: емоційно-психологічний стан херсонців

Поєднання різних міжнародних механізмів притягнення до відповідальності за міжнародні злочини: на прикладі справи про збиття літака рейсу MH17

Як інтегрувати менторські та коучингові послуги у громадські проєкти

Сергій Милейко: "Робити добрі справи не так вже і важко, а під час війни просто необхідно"

Інженерка, яка повернулася відбудовувати місто: історія Лілії з Херсону

Коментувати не дозволено.