Соціальне шкільне підприємництво: твій перший стартап

Що таке соціальне шкільне підприємництво? Чим воно корисне для учнів? Як розвиваються шкільні фірми на Заході? І чи є успішні приклади соціального шкільного підприємництва в Україні? Про це і багато ...

book_2-1080x675

Громадський Простір

Що таке соціальне шкільне підприємництво? Чим воно корисне для учнів? Як розвиваються шкільні фірми на Заході? І чи є успішні приклади соціального шкільного підприємництва в Україні? Про це і багато чого іншого можна дізнатись із посібника. Водночас видання також окреслює засади інтеграції цієї теми в освітній процес. І найголовніше – описує основні кроки створення соціального шкільного підприємства. Учням та кураторам також стануть у пригоді практичні завдання, виконавши які, можна наблизитися до створення шкільної фірми.

Матеріали посібника можуть бути використані для викладання соціального шкільного підприємництва, запуску та розвитку соціальних шкільних підприємств учнями, їхніми батьками та освітянами. Посібник видано у межах проєкту «Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва в Івано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях», що впроваджується Фондом Східна Європа спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Позиції та думки, викладені у посібнику, не обов’язково відображають погляди МБО «Фонд Східна Європа», ChildFund Deutschland e.V. та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

 

Читати: Соціальне шкільне підприємництво: твій перший стартап.

 

Джерело: ФСЄ.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Участь молодіжних рад у муніципальних політиках: досвід північно-європейських країн для Харківщини та України

Переробка та повторне використання відходів руйнації війни: місія можлива?

Дослідження щодо питань аутизму "Третій рік війни. Тримаємось. Боремось"

Фасилітація як ефективна технологія вирішення організаційних завдань

Як мешканці громад бачать планування процесів відновлення за участі громадськості?

Шкільні коворкінги у Пирятинській громаді