Розвиток дітей під час літніх канікул: 5 порад для цікавого та корисного відпочинку

Літо — це час, коли діти можуть насолоджуватись, відпочивати та відчувати свободу. Але чи можна зробити цей час корисним для їхнього розвитку? Звичайно, що так! Ось 5 порад, які допоможуть розвинути ...

Додано:
hanna_profrozvytok

Поради для батьків, коли діти на канікулах СОСдіти

hanna_profrozvytok

Літо — це час, коли діти можуть насолоджуватись, відпочивати та відчувати свободу. Але чи можна зробити цей час корисним для їхнього розвитку? Звичайно, що так! 

Ось 5 порад, які допоможуть розвинути вашу дитину без примусу та зберегти набуті знання протягом цих 3 місяців. Адже відпочинок може бути не тільки розважальним та лінивим, а й корисним для наших дітей. 

  1. Дайте можливість спробувати щось нове. Запропонуйте взяти участь у творчих майстернях, наукових експериментах або спортивних заняттях. Це не тільки розважить дитину, але й стимулюватиме цікавість до навчання. 
  2. Зануртеся у світ книг. Встановіть час для читання, щоб дитина могла зануритись в процес, захопитися та отримати нові ідеї.
  3. Відкрийте для неї природу. Заплануйте походи до парків, ботанічних садів чи лісів. Покажіть дитині красу природи та розкажіть про різноманітність рослин і тварин. Це допоможе розвинути любов до природи та стимулюватиме допитливість.
  4. Розробіть “дитячий” проєкт. Разом з дитиною виберіть тему, яка її зацікавить, і попросіть її розробити невеликий проєкт на цю тему. Це може бути презентація, колаж або навіть невелика вистава. Дайте їй можливість проявити свою творчість та вдосконалити навички презентації.
  5. Розумно використовуйте технології. Запропонуйте дитині використовувати планшет або комп’ютер для навчання. Виберіть відповідні навчальні додатки та вебресурси, які допоможуть їй поліпшити навички читання, письма або математики. 

Також ви можете долучатися до заходів, які робить ГО “Український професійний розвиток” у проєкті «СОС діти. Програма екстреної допомоги» на Харківщині. Для цього заповніть форму: https://forms.gle/rj8yfKQh7q354vgKA або напишіть на пошту проєктного менеджера: [email protected]

Цю публікацію виготовлено у межах Програми екстреної допомоги СОС Діти, що впроваджується МБО БФ СОС Дитячі Містечка. Зміст цього матеріалу є виключною відповідальністю ГО «Український професійний розвиток» та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди СОС. Дитячі Містечка.

Довідка

Громадська організація “Український професійний розвиток” – організація, яка працює в Україні з 2013 року. Вони підтримують людей у професійному розвитку, дають можливості для отримання нової професії, підвищення своєї кваліфікації, розвитку навичок та свого потенціалу. З початком повномасштабної війни працюють у напрямку психологічної та освітньої допомоги дітям, підліткам та їхнім родинам.

СОС Дитячі Містечка – благодійна недержавна організація, що розпочала діяльність у 2003 році та працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Гайд для ВПО “Юридичний супровід вирішення житлових питань ВПО”.

Теоретичний гайд: як заповнити грантову заявку

Політика згуртованості: ЄС та Україна. Аналітична записка

OSINT-розвідка у роботі журналістів/ок

Питання компенсації за зруйноване/ знищене майно українців

Чи можливо в податковій мати двох підписантів від неприбуткової організації та який порядок внесення відомостей