Професійне вигорання: як вчасно виявити, подолати, запобігти? (інфографіка)

Військовий конфлікт в Донецькій та Луганській областях триває уже більше 3 років, став причиною вимушеного переселення більше 1,5 млн. людей та залишив інших мешканців регіону без доступу до життєво ...

Додано:
NGO Forum Ukraine

4

NGO Forum Ukraine

Військовий конфлікт в Донецькій та Луганській областях триває уже більше 3 років, став причиною вимушеного переселення більше 1,5 млн. людей та залишив інших мешканців регіону без доступу до життєво необхідних речей. Міжнародні й місцеві неурядові організації (далі – НДО), волонтери та ініціативні групи посильно допомагають внутрішньо переміщеним особам та мешканцям зони конфлікту, забезпечуючи їх необхідними продуктами, водою, засобами гігієни, медикаментами, а також соціальною, психологічною та юридичною підтримкою. Ця допомога є виснажливою фізично й емоційно, тому багато співробітників гуманітарної сфери втратили і\чи втрачають здоровий баланс між вимогами професії та необхідністю приділяти належну увагу власному благополуччю, що безпосередньо впливає на якість і масштаб надання допомоги потребуючим.

Впродовж 4 місяців на замовлення Форуму НДО в Україні за фінансової підтримки USAID тривало перше в Україні дослідження явища професійного вигорання в НДО,  діяльність яких спрямована на подолання гуманітарної кризи в Україні. До проекту долучились понад 420 працівників з 52 гуманітарних  НДО у 31 містах України. 

Авторами дослідження є Тарас Брижоватий і Денис Дмитрієв. Основною метою дослідження було вивчення феномену й основних причин професійного вигорання серед працівників гуманітарної сфери, з’ясування мотивації працівників НДО та чинників запобігання вигоранню, формування рекомендацій щодо профілактики вигорання та подолання його наслідків.

22 червня у Києві відбулась публічна подія, під час якої представлено результати дослідження по професійному вигоранню, проведено  індивідуальне конфіденційне тестування задля виявлення рівня професійного вигорання, також  забезпеченопрактичні індивідуальні та організаційні інструменти виявлення, зменшення проявів і профілактики професійного вигорання. Фасилітувала захід Юнона Лотоцька – відома психолог, консультант з управління, докторант, PhD, лектор і мотиваційна спікер.

Презентуємо ключові дані, факти та інформацію, що допоможе захистити від вигорання себе, колег і рідних.

Також Ви можете завантажити дану брошуру у форматі та якості, що достатня для професійного друку.

Дослідження у повному обсязі також доступне для Вашого використання.

Посилання на сайті організації


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Чим досвід Японії в управлінні відходами актуальний для України

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області