Правова відповідальність, майно та порядок управління громадськими організаціями соціальної сфери та охорони здоров’я

В.Н.Каразіна продовжує Вас знайомити з модулем "Правові аспекти діяльності громадських організацій соціальної сфери та охорони здоров'я".Запрошуємо до перегляду відео на тему "Правова ...

Додано:
Kvitka

pexels-cottonbro-3201466

Kvitka

В.Н.Каразіна продовжує Вас знайомити з модулем “Правові аспекти діяльності громадських організацій соціальної сфери та охорони здоров’я”.

Запрошуємо до перегляду відео на тему “Правова відповідальність, майно та порядок управління громадськими організаціями соціальної сфери та охорони здоров’я”

В даному відео Ви дізнаєтесь:

За що настає юридична відповідальність громадських організацій, який статус має їх майно та як законодавство регулює порядок управління громадськими організаціями?

В даному відео ми розглянемо, за що наступає адміністративна, кримінальна та цивільно-правова відповідальність громадських організацій, в чому полягає специфіка правового статусу їх майна, визначимо порядок управління громадськими організаціями, а також які юридичні проблеми можуть бути повʼязані з членством в таких обʼєднаннях.

https://youtu.be/ljBfQjI4NZ8

 Довідково: Відео розроблено у ході реалізації проєкту “Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я”, який реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.photo_2023-07-22_17-52-11


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

Фасилітація як ефективна технологія вирішення організаційних завдань

Як мешканці громад бачать планування процесів відновлення за участі громадськості?

Шкільні коворкінги у Пирятинській громаді

Розбудова ланцюжків доданої вартості в економіці Пирятинської громади

Аналітичний звіт: "Насильницькі зникнення: національна практика v. міжнародні стандарти"

Посилення ролі жінок в секторі енергетики: кейс НЕК «Укренерго»