Посібник з ефективних і людяних комунікацій для громадських організацій

Цей посібник створено за матеріалами тренінгу «Школа ефективних комунікацій», який організувала міжнародна організація Global Communities для партнерських громадських організацій у межах програми ...

Додано:
GC_UkraineHR

Screenshot 2024-01-11 113634

GC_UkraineHR

Цей посібник створено за матеріалами тренінгу «Школа ефективних комунікацій», який організувала міжнародна організація Global Communities для партнерських громадських організацій у межах програми CLEAR у листопаді 2023 року.

Тренери та автори посібника:

  • Отар Довженко – експерт організації Львівський медіафорум, голова Незалежної медійної ради, редактор, медіатренер, дослідник медіа. Був редактором онлайн-видання «Детектор медіа», викладачем Школи журналістики Українського католицького університету.
  • Владислав Крилевський – старший продюсер відео для соцмереж, Радіо Свобода Україна. Останні 5 років працює із відео різноманітних форматів. Робив відео для Радіо Свобода, 1+1, Liga.net, Hromadske, Клятого раціоналіста, Genesis. Навчав основ роботи з відео журналістів та активістів у Празі, Алмати, Бішкеку, Кишиневі, Львові та Києві.

Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR) впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/BHA). Загальна мета програми – зберегти життя, зменшити страждання та задовольнити нагальні потреби людей, які постраждали від війни, водночас підтримуючи місцеві громади у здійсненні їхніх власних заходів реагування. Програма CLEAR працює у 23 територіальних громадах Чернігівської та Чернівецької областей і разом із місцевими організаціями громадянського суспільства реалізує гуманітарні проєкти за трьома основними напрямками: надання захисту, забезпечення прихистку та доступу до санітарії та гігієни.

Переглянути посібник можна за посиланням: Як зробити комунікації громадської організації ефективними і людяними


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?

Які компетенції нам потрібні для відновлення?

У Кривому Розі волонтерки шиють білизну для лікарень та ВПО

Молоді амбасадор(к)и розмаїття і Global Platforms

"Нова генерація" презентує Мапу надавачів послуг психічного здоров’я та психосоціальної підтримки для жителів Херсонської ТГ

Проєктний офіс: яким він має бути?