Методичні рекомендації з відновлення територіальних громад

Експертами ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» був напрацьований посібник "Методичні рекомендації та алгоритми надання допомоги органам місцевого самоврядування у відновленні ...

Додано:
ants_ngo1

Рекомендації

ants_ngo1

Експертами ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» був напрацьований посібник “Методичні рекомендації та алгоритми надання допомоги органам місцевого самоврядування у відновленні територіальних громад”, який охоплює галузеві рекомендації та залучення донорської підтримки в конкретних галузях та сферах життєдіяльності громад.

Рекомендації можна завантажити за посиланням

Галузевими розділами охоплено наступні сфери: культура в громадах, соціально-гуманітарна сфера, охорона здоровʼя, освіта, енергопостачання та енергоефективність, земельні ресурси. По кожній з них Методичні рекомендації містять інформацію щодо ключових проблем громад в даній сфері та можливі алгоритми їх вирішення за рахунок донорської допомоги. В кожній сфері наводиться також перелік ключових міжнародних донорів, до яких можуть звертатися за допомогою громади, а також додаткові внутрішні ресурси (як державні, так и приватні), які можуть бути залучені громадами.

Посібник був розроблений в рамках проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України», «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III.

Контакти: ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС», https://ants.org.ua/.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

5 порад від випускників інтернатів: як підтримати дітей і чому не варто везти купу подарунків у заклади

Дослідження: емоційно-психологічний стан херсонців

Поєднання різних міжнародних механізмів притягнення до відповідальності за міжнародні злочини: на прикладі справи про збиття літака рейсу MH17

Як інтегрувати менторські та коучингові послуги у громадські проєкти

Сергій Милейко: "Робити добрі справи не так вже і важко, а під час війни просто необхідно"

Інженерка, яка повернулася відбудовувати місто: історія Лілії з Херсону