Методичні рекомендації з відновлення територіальних громад

Експертами ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» був напрацьований посібник "Методичні рекомендації та алгоритми надання допомоги органам місцевого самоврядування у відновленні ...

Додано:
ants_ngo1

Рекомендації

ants_ngo1

Експертами ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» був напрацьований посібник “Методичні рекомендації та алгоритми надання допомоги органам місцевого самоврядування у відновленні територіальних громад”, який охоплює галузеві рекомендації та залучення донорської підтримки в конкретних галузях та сферах життєдіяльності громад.

Рекомендації можна завантажити за посиланням

Галузевими розділами охоплено наступні сфери: культура в громадах, соціально-гуманітарна сфера, охорона здоровʼя, освіта, енергопостачання та енергоефективність, земельні ресурси. По кожній з них Методичні рекомендації містять інформацію щодо ключових проблем громад в даній сфері та можливі алгоритми їх вирішення за рахунок донорської допомоги. В кожній сфері наводиться також перелік ключових міжнародних донорів, до яких можуть звертатися за допомогою громади, а також додаткові внутрішні ресурси (як державні, так и приватні), які можуть бути залучені громадами.

Посібник був розроблений в рамках проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України», «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III.

Контакти: ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС», https://ants.org.ua/.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Культурні фестивалі для ОГС: ігнорувати не можна долучатися

Розширення 2004: політика згуртованості через 20 років

Пільги на житлово-комунальні послуги для військовослужбовців та членів їхніх сімей

БУР: створюючи простори відбудови, руйнуючи межі

Порятунок «хранителів» коду нації або як під обстрілами вивозили музей Шаповала

Алгоритм отримання компенсації за працевлаштування переселенців: інформація для роботодавців