Краудфандинг та «комерційна» діяльність НГО

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна продовжує знайомство з модулем "Джерела фінансування для громадських організацій ".Запрошуємо до перегляду ...

Додано:
Kvitka

документи офіс тренінг дослідження

Kvitka

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна продовжує знайомство з модулем “Джерела фінансування для громадських організацій “.

Запрошуємо до перегляду відео на тему “Краудфандинг та «комерційна» діяльність НГО”

В даному відео Ви дізнаєтесь:

Як громадській організації, що працює в соціальній сфері або сфері охорони здоров’я зокрема, почати роботу зі збору коштів (фандрайзингу)?
У цьому відео ми розглянемо краудфандингові платформи та умови участі на них, особливості залучення грошей через «комерційну» або торгову діяльність, обмежень при зборі грошей, реєстрації розрахункових операцій при продажі товарів.

Довідково: Відео розроблено у ході реалізації проєкту “Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я”, який реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

photo_2023-07-22_17-52-11


Тематика публікації:                      

Останні публікації цього розділу:

Сергій Милейко: "Робити добрі справи не так вже і важко, а під час війни просто необхідно"

Інженерка, яка повернулася відбудовувати місто: історія Лілії з Херсону

Жінки та війна: ризики інфікування ВІЛ в Україні

Міждержавні справи в ЄСПЛ як механізм захисту прав людини під час збройного конфлікту

Дослідження “Захист персональних даних під час війни”

Громада, яка змогла. Як у Мельниках створили ОСН і виграли від цього