Книга і фільм «Як зробити секс-роботу безпечною»

Відтепер на  сайті Фундації "Чинність закону" можна не лише замовити навчальний фільм (виробництва телестудії «Чинність закону» (режисер: Олег Спорников), за підтримки: МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ ...

На фото: Диск з фільмом: Як зробити секс-роботу безпечною

Фундація Чинність закону

Відтепер на  сайті Фундації “Чинність закону” можна не лише замовити навчальний фільм (виробництва телестудії «Чинність закону» (режисер: Олег Спорников), за підтримки: МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні»), а й завантажити (за цим посиланням ), книгу «Як зробити секс-роботу безпечною», яка була написана для поширення в різних країнах світу, але поряд зі схожими аспектами, пов’язаними з секс-роботою, кожен регіон відрізняється власною специфікою.

Так з’явилася ідея російськомовного варіанту книги, адаптованого до реалій пострадянських країн. Для підготовки такого видання було вирішено залучити співробітників різних проектів, секс-працівників та фахівців. Багато років минуло з тих пір, як прозвучало відому заяву про те, що в СРСР немає сексу. За цей час в ряді пострадянських держав, що займають велику територію і пов’язаних один з одним російською мовою, не тільки секс став більш помітним явищем, а й секс-робота набула широкого поширення, в основному через економічні труднощі, від яких найбільше страждають жінки. Нині в цих країнах ВІЛ / СНІД поширюється швидкими темпами, і пов’язано це, в першу чергу, з поширенням секс-бізнесу та сформованими тут несприятливими економічними і соціальними умовами, а також з юридичною сферою, яка не могла нічого вдіяти перед лицем проблеми. Ставлення до секс-роботи в більшості країн СНД навряд чи можна назвати толерантним: в деяких країнах вона взагалі носить нелегальний характер. Якщо ж врахувати, що найчастіше робота в сфері сексуальних послуг нерозривно пов’язана з ін’єкційним вживанням наркотиків, то це означає, що секс-працівники та їхні клієнти схильні до високого ризику інфікування ВІЛ та іншими інфекціями, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), а також майже не мають доступу до інформації та послуг. Міграція секс-працівників – відносно нове і широко поширене явище, яке підвищує рівень їх уразливості.

Упорядник книги: Лілі Хайд.

Е-мейл для замовлення фільму: [email protected]


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Які потреби та виклики у спеціалістів/ок допомагаючих професій, які надають допомогу потерпілим від війни?

Як стати на облік та отримати житло для тимчасового проживання?

Для медиків України презентували посібник з етичної комунікації із ветеранами

Правила перетину кордону України з дитиною у 2024 році

Умови для оформлення малозабезпеченої родини – що змінилось з 1 квітня 2024 року?

“Завдання суспільства – максимально підтримувати ветеранів так, щоб вони відчували себе потрібними”, – ветеран Ігор Мосін

 • Yuliia Matviienko

  Навіщо думати як зробити “секс-роботу” безпечною, коли її потрібно взаалі знищити? Безпечною для кого? Для клієнтів? Повії – це жінки, що потрапили у складне економічне становища, більша частина яких страждала від насильства – і це жахіття тільки подовжуєтьс яна т.з. “роботі”.

  • Юлія

   Секс-робота – це реалія нашого часу, це не злочин, коли є вільне бажання 2х повнолітніх людей придбати-продати секс-послугу.Я працюю з секс-працівниками більше 10 років як надавач соціальних послуг, і повірте, Ваші міфи про повій – від страху, незнання та від небажання заглиблюватись.
   Судити всі мастаки, порядні жінки – в першу чергу)

   • Yuliia Matviienko

    Наврядчи Ви знаєте мої знання у цій сфері. Про порядних жінок насмішило – я звинуваючу клієнтів і сутенерів, і тільки. І з яких пір це “секс-працівників”? Може все-таки працівниць? Жінки в цій сфері – постраждала сторона. Хоча чатсково я з Вами згодна – судити про “вільний вибір”, не будучи залученою туди, дуже легко. Навіть “надаючи соціальні послуги”.

    • Юлія

     Думаю, Юлю, що ми не маємо права звинувачувати нікого, лише себе) З тих пір, що то жінки, чоловіки та трансгендери (і всі вони – секс-працівники, як огірок – огірки).
     :) Краще ж надавати соціальні послуги, чи сексуальні послуги, аніж бути проти всього та всіх, хто не так морально робить та живе, як звикли саме Ви в своїй голові. Всі праведники, яких я зустрічала і які кричать “Ойоойййй, всіх гвалтують, всіх в тюрму й на окремий острів, бідні жіночки, вони ж берегині…”, якось самі не надто чесні з собою та іншими.

     Не холодно Вам там, на вершині Ваших моральних цінностей?

     • Yuliia Matviienko

      Навтіь не знаю про що з Вами говорити, якщо Ви вважаєте що погляди про недопустимість насильства над жінками – то погано. На вершинах не холодно, зате від білопальтівців нудить.

     • Юлія

      З усіма можна говорити, але ж у Вас клепок не вистачає зрозуміти, що люди всі різні і на Ваші принципи совкові не мають рівнятись.
      А нудить – бо жовчі стільки, що аж нема куди діти, пишете якусь лабуду під різними постами моральну, зайнялись би конкретними справами… Хоча навряд Вас до людей живих пускають з такою нудотою.
      І не турбуйтесь про поміч, краще до літератури зверніться, якщо не вмієте торгівлю людьми, насильство й секс-роботу розрізняти. Ще й Боженьку приплели… Соромно)

     • Тамара Новикова

      Це правда, всі люди різні, і кожен робить свій вибір. Згадайте кінофільм Бунюеля “Денна красуня” з Катрін Деньов. Чому робота в борделі так цікавила заможну буржуазну жінку? А хтось буде мити підлогу чи мести вулиці, а в бордель не піде ніколи.

 • Чинність закону

  Секс – роботу намагалися знищити з часів давнього Риму аж до боротьби із совковими інтердевочками і ні в кого не вийшло. Тому давайте захистимо цих людей, які, як правило, є маргіналізованими і допоможемо у соціальній адаптації, в тому числі й інформаційним чином.

 • Саша Труфан

  Боже мой, какой совок, все им знищиты(( Узаконить надо проституцию, как в Голландии, тогда и безопастность их будет обеспечена и налоги будут платится

 • http://energo.kiev.ua Евгений Деркач, Эко-Украина

  Є попит – буде й пропозиція. З точки зору сильних світу цього – це такий самий товар і послуги, як і масаж, або хліб у крамниці. Коли чуєш легкий присмак грошей, а у голові протяг – дорога до катранів та борделів. Це явище історичне, незворотнє та залежить від макроекономічних показників напряму.