Гра в довгу: як громадянське суспільство може очолювати зміни – брошура від DiXi Group

Вийшла книга Олени Павленко про адвокаційний досвід DiXi Group - "Гра в довгу: як громадянське суспільство може очолювати зміни".“Якщо хочеш йти швидко, йди один. Якщо ви хочеш йти далеко, йдіть ...

book

Оксана Рябчун

Вийшла книга Олени Павленко про адвокаційний досвід DiXi Group – “Гра в довгу: як громадянське суспільство може очолювати зміни”.

Якщо хочеш йти швидко, йди один. Якщо ви хочеш йти далеко, йдіть разом”. Це африканське прислів’я точно описує головну ідею брошури, яка описує спільну роботу організацій громадянського суспільства у впровадженні Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні.

У брошурі, написаній президенткою аналітичного центру DiXi Group Оленою Павленко, розповідається про те, як громадські організації в Україні розпочали процес адвокації ІПВГ в Україні та які були основні виклики і досягнення на цьому шляху. Цей досвід може бути корисним для організацій громадянського суспільства та експертів з інших країн, де процес ІПВГ щойно розпочався або діалог між багатьма зацікавленими сторонами лише розвивається.

Україна – країна, де у процесі впровадження ІПВГ змінилося п’ять міністрів енергетики. Успіх адвокаційної діяльності полягає у пошуку хороших партнерів, побудові міцних робочих відносин та спільній роботі з усіма сторонами для досягнення цілей. А іноді, важливо продовжувати рух вперед малими кроками.

Завантажити брошуру (англ.)

 

Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспіль.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Територіальний маркетинг території як чинник підвищення конкурентоспроможності громади

Як діяти у разі ядерної загрози: інструкція для цивільного населення

Рекомендації для цивільних: захист від російських дронів

Формування доходів місцевого бюджету. Що таке бюджетне вирівнювання?

Кібератака: як захистити ГО та себе особисто?

Посібник для молодіжних центрів: як підготуватися до створення соціального підприємства