Електронний посібник «На світовій арені» – інструмент для вивчення діяльності міжнародних організацій у цікавій та пізнавальній формі

Команда активної молоді – випускників Відкритого університету реформ розробила інтерактивний посібник «На світовій арені» за підтримки Центру демократії та верховенства права і за фінансової ...

изображение_2022-12-21_183913078

Вероніка Приходько

Команда активної молоді – випускників Відкритого університету реформ розробила інтерактивний посібник «На світовій арені» за підтримки Центру демократії та верховенства права і за фінансової підтримки Швеції, де зібрала актуальну інформацію про міжнародні організації, формати міжнародної взаємодії у доступній та графічній формі, поєднану з добіркою ігр та вправ, які допоможуть закріпити вивчене та дізнатися нове. 

Структура посібника вміщає в себе інформацію про 20 основних міжнародних організацій, а саме інформацію про їх історію створення, мету, завдання, діяльність та приклади взаємодії з Україною, 2 додатки (Міжнародна допомога Україні під час війни, Міжнародні формати співпраці), тести, інтерактивні вправи (онлайн та офлайн), та 2 гри (гра «Моделювання засідань міжнародних організацій» та настільна гра-лото «На світовій арені»).

Посібник чудово підійде як для індивідуального використання з метою отримання нових знань, так і для широкого кола, зокрема використання на уроках з дисциплін «Основи правознавства» та «Громадянська освіта», проведення позакласних заходів.

«Ми пропонуємо використовувати посібник різнопланово, як основний матеріал для заходів або як доповнення-інтеграцію в іншу тему. Це може бути проведення гри-лото «На світовій арені» або розробка уроку «Міжнародні організації», використання окремої інформації з посібника, наприклад, про ООН, ЄС, ЮНЕСКО при вивченні тем суміжних дисциплін або проведення круглого столу з питання «Міжнародна допомога Україні під час війни», – ділиться пропозиціями співавторка посібника Вероніка Приходько.

Посібник точно стане у нагоді молодіжним працівникам, вчителям, викладачам та всім охочим поринути у світ міжнародних процесів!

Переглянути посібник можна тут, а завантажити – за посиланням


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?

Які компетенції нам потрібні для відновлення?

У Кривому Розі волонтерки шиють білизну для лікарень та ВПО