«Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС» за червень 2019 року

Ресурсно-аналітичний центр "Суспільство і довкілля" пропонує вашій увазі випуск «Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС» за червень 2019 ...

Додано:
Olga Khomyakova

all_logo

Olga Khomyakova

Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля” пропонує вашій увазі випуск «Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС» за червень 2019 року.

У червні Рада ЄС схвалила оновлену редакцію регламенту про стійкі органічні забруднювачі та регламент, яким визначені технічні заходи зі збереження та захисту рибних ресурсів і морських екосистем, затвердила власну позицію стосовно регламенту з використання міських стічних вод для сільськогосподарського зрошування.

Схвалено керівні настанови ЄС щодо безпечної питної води та санітарії і висновки щодо подальшого розвитку політики ЄС з питань поводження з хімічними речовинами. Побачила світ низка звітів, зокрема, про прогрес ЄС у досягненні цілей сталого розвитку, запобігання утворенню пластикових відходів в Європі та якість води для купання.

У рамках кліматичної політики та права прийнято нові стандарти викидів СО2 для вантажних автомобілів, визначено порядок денний діяльності ЄС на наступні п’ять років. У Бонні відбулася кліматична конференція, на якій розглянуто питання підготовки до СОР-25. Європейське агентство з навколишнього середовища опублікувало звіти щодо опірності енергетичної системи ЄС до зміни клімату та ефективності законодавства ЄС про великі спалювальні установки, а також попередні дані про викиди СО2 від нових легкових автомобілів.

У рубриці «Кращі екологічні практики» знайомимо читачів з проектом LIFE+ SmartTPV, який одержав LIFE-нагороду від громадськості за 2018 рік. За результатами проекту на Кіпрі впроваджено систему інтелектуального обліку енергоспоживання.

Завантажити огляд у форматі pdf можна за посиланням. Також до вашої уваги архів оглядів.

 

Огляд підготовлено в рамках проекту “Від Угоди про асоціацію до успішних практик: охорона довкілля в дії” за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄСЗміст цієї публікації є виключною відповідальністю Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» і не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?

Які компетенції нам потрібні для відновлення?

У Кривому Розі волонтерки шиють білизну для лікарень та ВПО