CPIS прозвітував за діяльність організації за 2017-2019 роки

ГО “Центр перспективних ініціатив та досліджень” (CPIS) презентував звіт за діяльність організації за 2017-2019 роки.Організація була заснована в 2017 році та мала кілька успішних проєктів за цей ...

Додано:
Alexandra Azarkhina

звіт

Alexandra Azarkhina

ГО “Центр перспективних ініціатив та досліджень” (CPIS) презентував звіт за діяльність організації за 2017-2019 роки.

Організація була заснована в 2017 році та мала кілька успішних проєктів за цей час. Стрімкий інституційний стрибок Центр здійснив за 2019 рік – була розширена команда проєкту, проведена стратегічна сесія, налагоджені внутрішні процеси розробки аналітики та медіа-матеріалів, реалізовані успішні проєкти.

Screenshot at Dec 30 13-36-07

За цей час організація побудувала партнерські зв’язки із 9 організаціями, долучилася до діяльності 3 платформ.

Завдяки реалізації спільних проєктів із Democracy Reporting International в Києві та Львові була створена спільнота випускників навчальних програм – 45 осіб. 

В рамках проєкту “Молодь – потенціал регіону” 21 учасник програми опанували компетенції та знання, необхідні для успішної самореалізації на держслужбі в регіонах, 7 пройшли стажування в ОТГ, Львівській облдержадміністрації, облраді та мерії, 5 випускників були офіційно працевлаштовані. 

Проєкт “Жінки в екології” в форматі текстових та відеоінтерв’ю розказав 6 історій успішних жінок, які займаються захистом довкілля в політиці, громадській діяльності та науці.

Серія експертних інтерв’ю “17 сталих питань” – є об’єднуючою темою для всіх проєктів Центру, адже орієнтована на висвітлення Цілей сталого розвитку.

Детальний звіт

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Територіальна ідентичність та символіка простору в контексті російської агресії в Україні

Публічний звіт Спілки "Громадські ініціативи України" за 2021 рік

Стійкі та гнучкі

Як діяти представникам ОМС, якщо внаслідок бойових дій пошкоджені інфраструктурні об’єкти?

Простій: оголошувати не можна працювати. Де поставити кому?

Власний кваліфікований сертифікат відкритого ключа (токен) втрачений або скомпроментований? Пояснюємо, що має зробити керівник