Чого не знає депутат?

Назва цієї книги є до певної міри провокацією. Працюючи над її виданням, автори намагалися глянути на депутата місцевої ради з тієї позиції, котра б дозволила критично поговорити про його права, ...

14581294_10209276173475895_6839979243487086144_n

Громадський Простір

Назва цієї книги є до певної міри провокацією. Працюючи над її виданням, автори намагалися глянути на депутата місцевої ради з тієї позиції, котра б дозволила критично поговорити про його права, статус та законодавство щодо місцевого самоврядування.

У колективі Інституту Політичної Освіти, який протягом 15 років працює в царині місцевого самоврядування і через освітні заходи якого пройшло понад 7 тисяч депутатів місцевих рад чотирьох скликань з різних куточків України, сформувався певний образ так званого «типового депутата», про який ми і хочемо поговорити у цій книзі. Експертам Інституту часто доводиться відвідувати різні місцеві ради, знайомитись з їх роботою, спілкуватись з депутатами та службовцями. І, хоча Україна велика держава, відмінності, проблеми і якість місцевих рад в різних регіонах є доволі схожими.

Як вже зазначалося, ця книга не має на меті повчання чи критику депутатів місцевих рад. Головна ідея – це руйнування міфів і маніпуляцій. Глави цієї книги сформульовані в такий спосіб, щоб показати негативну практику, зруйнувати стереотипи, виявити помилки. Зрештою, уся цінність цієї книги є очевидною вже зі змісту та назв глав

Посібник “Чого не знає депутат?” виданий в рамках проекту “Посилення місцевої демократії”, який реалізується Інститутом Політичної Освіти за сприяння Національного Фонду підтримки демократії (NED)

ЗАВАНТАЖИТИ


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Настільна книга голови об’єднаної громади (Посібник)

Як держава підтримує розвиток територій у 2019 році - посібник від експертів

Особисті і майнові права подружжя. Що потрібно знати

Договір купівлі-продажу майна. Що потрібно знати

Зміст, принципи та мета реформи з децентралізації: посібник для суддів

“НДО-Інформ” №1 (57), 2019

  • http://2show.com.ua Oles

    Гарна книга.
    Почав читати.
    Зявилась думка зробити аудіо та відео.