Брошура “АА та збройні сили”

Ця брошура – збірка уривків з аналогічних брошур, що були видані англійською мовою офісами обслуговування Анонімних Алкоголіків в Америці та Великій Британії. Також до неї включений досвід декотрих ...

0-02-01-b19996499fd194afb9eeb7d20cb528a18f65dfa67a410e442358093cb60fbb1b_8690c6582385199d

Анонімні Алкоголіки

Ця брошура – збірка уривків з аналогічних брошур, що були видані англійською мовою офісами обслуговування Анонімних Алкоголіків в Америці та Великій Британії. Також до неї включений досвід декотрих військових побратимів які вже довший час є учасниками груп Анонімних Алкоголіків в Україні.

Ця брошура створена, щоб донести вістку Анонімних Алкоголіків до військових, які зіткнулися з проблемою алкоголізму.

Одна з наших історій:

“Я приєднався в Аризоні, де були цивільні групи АА», каже один авіатор. «Я був тверезим протягом року, коли мене відправили на Окінаву. Я думав, що сам зможу уникати чарки, але через місяць напився. Наступного дня я попрямував на військову групу АА. Завдяки цій групі я залишився тверезим решту 18 місяців на Окінаві. Вона складалася з військових, членів їх сімей та цивільних, пов’язаних з армією. Двоє цивільних були у різних групах АА протягом багатьох років і співпрацювали з військовим начальством, лікарями або капеланами, щоб створювати нові групи АА в різних місцях”.

“Капітан моєї роти дещо пояснив мені про АА і сказав: ‘Ти їм подзвониш і підеш на збори, якщо вони відбуватимуться сьогодні увечері у цьому районі.’ Я зателефонував у центральний офіс АА у Сан-Дієго, де мені сказали, що член АА зустріне мене і проведе на збори того вечора. Він прийшов точно в домовлений час і ми добре поговорили за кавою, а потім пішли на збори. Звичайно, я почувався незручно, але я прийняв все, що там говорилося. Перш за все, я був радий почути, що АА не контролюється якоюсь релігією або чимось іншим. Того вечора я зустрів багатьох людей, яким я міг би довіритись, і це було надзвичайно для мене, як для кожного алкоголіка, довіряти будь-кому чи будь-чому. Це було 10 років тому, і від тоді я не пив алкоголю”.

 

Завантажити брошуру АА ТА ЗБРОЙНІ СИЛИ

- // – – // – – // – -

Придбати літературу АА можна у будь-якій групі АА будь-якого місті України.
Групи та інші можуть замовляти літературу АА у Центральному або Регіональному Офісі, або в офісі Інтергрупи.
Якщо ви не можете зв’язатися з місцевим офісом обслуговування, будь ласка зверніться до Офісу Загального Обслуговування за адресою, поданою нижче:
Український Центр Обслуговування АА
Тел.: (+38) 096-527-8752,
(+38) 099-928-9378,
E-mail: [email protected]
www.aa.org.ua


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Як мешканці громад бачать планування процесів відновлення за участі громадськості?

Шкільні коворкінги у Пирятинській громаді

Розбудова ланцюжків доданої вартості в економіці Пирятинської громади

Аналітичний звіт: "Насильницькі зникнення: національна практика v. міжнародні стандарти"

Посилення ролі жінок в секторі енергетики: кейс НЕК «Укренерго»

Гуманітарна та благодійна допомога, яка отримується ОМС або КП: оформлення та оподаткування