Створюємо файне відео: добірка безкоштовних стоків для громадських організацій

Відео — це чудовий інструмент громадських організацій для комунікації та залучення аудиторії. Очікується, що у 2021 році цінність відеоконтенту зросте ще більше. А за даними компанії Cisco, до 2022 ...

144442633_852459395324251_1385224756869873695_n (1)

Громадський Простір

Відео — це чудовий інструмент громадських організацій для комунікації та залучення аудиторії. Очікується, що у 2021 році цінність відеоконтенту зросте ще більше. А за даними компанії Cisco, до 2022 року на відео припаде 82% всього інтернет-трафіку. 

У період карантинних обмежень, коли майже усі події відбуваються онлайн, громадським організаціям може бракувати якісних кадрів для створення відео. На продовження попередньої практики в Базі знань НУО — про створення відео в домашніх умовах  —  зібрали також добірку платформ, де можна завантажити безкоштовні відео матеріали:

Pexels

 

pexels

Платформа пропонує безкоштовні фото та відеоролики високої якості. Усі фотографії та відео, завантажені на Pexels, ліцензовані Pexels. Це означає, що ви можете використовувати їх безкоштовно в особистих та комерційних цілях.

Pixabay

 

pixabay

Платформа пропонує тисячі безкоштовних фото та відео матеріалів. Весь контент можна безкоштовно використовувати для комерційного та некомерційного використання, за винятком випадків, зазначених у розділі про те, “Що заборонено”.

Videvo

 

03889

Велика бібліотека платформи містить понад 15 000 безкоштовних відеоматеріалів, анімовану графіку та звукові ефекти. Ви можете використовувати ці відео безкоштовно як в особистих, так і в комерційних проєктах. 

Dareful

 

dareful

Сайт пропонує абсолютно безкоштовні відеокліпи у форматі 4K, які можна завантажувати та використовувати для всіх типів проєктів (включаючи комерційні).

Videezy

 

vedeezy

Сайт пропонує широкий асортимент високоякісних відео. Більшість файлів можна безкоштовно завантажувати та використовувати.

Mixkit 

 

mixkit

Платформа пропонує відео матеріали, музику, звукові ефекти та темплейти для створення відео. Ви можете безкоштовно використовувати всі продукти у комерційних та некомерційних проєктах.

Life of Vids

 

lifeofvids

Сайт пропонує відео матеріали, які можна безкоштовно використовувати в особистих та комерційних цілях. Єдине обмеження — ви не можете використати більше 10 відео для одного сайту. 

Splitshire

 

splitshire

Платформа, створена фотографом та дизайнером Даніелем Нанеску (Daniel Nanescu), пропонує високоякісні фото і відео матеріали, які можна безкоштовно завантажувати й використовувати в особистих та комерційних цілях. Серед користувачів платформи — відомі міжнародні видання.

 


Останні публікації цього розділу:

10 простих порад для видимості волонтерських ініціатив

Зареєструвати громадську організацію в 2024-му? Актуалізуємо важливі аспекти

Гуманітарна допомога. Лобіювання. Бронювання. Що нового в законодавстві для ГО?

Юридичні аспекти для волонтерів/ок: підсвічуємо важливості

Як перетворити штучний інтелект на свого помічника: поради та інструменти для НУО

Коли крапка має значення. Подібні назви ГО — що каже закон?