Волонтерство у Італії

Додано:
EVS

волонтерство
Волонтерство у Італії

Організація «Центр Європейської співпраці» шукає волонтера зі знанням англійської або італійської мови на проект BORDERLINES в Італії, м. Лечче. Дати проекту 10.09.2017 – 10.04.2018 Приймаюча організація в Італії L’Arcobaleno запрошує волонтера віком 18-30 років допомагати у культурному центрі та центрі для біженців.

Культурний центр RINA DURANTE
Основна мета цього центру – розвиток культурного життя громади, просування молодіжної політики та надання освітніх можливостей для активізації та збагачення місцевих жителів.

Культурний центр ” RINA DURANTE ” розміщений у центрі міста Мелендугно, за 30 км від м. Лечче. Культурний центр – це 2-поверховий будинок площею майже 400 кв.м. Є бібліотека, приймальня та інформаційний пункт, навчальний центр з мультимедіа, кафе-бар, майстерня та виставкова кімната, конференц-зал та сад.

В центрі 3-4 рази на тиждень проводяться заняття – мистецькі семінари для дітей, курси італійської та іноземної мов, презентації книг, культурні заходи, інше.
Цільовою групою є місцева громада (люди з обмеженими можливостями, діти, молодь та дорослі).

Робота волонтерів включатиме:
– підтримка організації та реалізації проекту BORDERLINES;
– підтримка роботи в бібліотеці (каталогізація, бібліотечний кредит);
– планування, підготовка та організація діяльності центру;
– організація туристичних велосипедних маршрутів;
– участь у проекті в школі та в реабілітаційному центрі в Лечче;
– допомога у проектуванні та створенні друкованих матеріалів (фото- та відеоматеріали, PR-матеріали та інформаційні матеріали);
– пропаганда та розповсюдження діяльності центру (плакати, відеокліпи, веб-сайт, веб-радіо та ін.);
– прибирання та догляд за садом;
– відвідування та здійснення публічних заходів, спрямованих на популяризацію та підтримку програми ERASMUS + та ЄВС серед італійської молоді.

Практична інформація
Робочий час:
5 днів на тиждень, 30 годин на тиждень, максимум 6 годин на день;
Вихідні дні:
Волонтер має 2 дня вихідних на тиждень та 2 дні відпустки на місяць протягом усього терміну дії проекту. Проект та графік волонтера можуть бути змінені відповідно до заходів, але за домовленістю з волонтером.
Розміщення
Добровольці будуть жити у с. Мелендугно, апартаменти складаються з 2 двомісних спалень, 1 вітальні та 1 ванної кімнати. В квартирі є кухня, пральна машина та все необхідне. Інтернет доступний лише в культурному центрі Ріна Дуранте.
Місцевий транспорт
Волонтер має можливість пішки ходити або їздити на велосипеді. Також відшкодовуються транспортні витрати пов’язані з проектом.
Фінансова допомога
Волонтер отримує щомісячну допомогу в розмірі 115,00 євро та гроші на харчування у розмірі 135,00 євро.

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист для обраного проекту (англійською мовою) не пізніше 10 серпня 2017 року на [email protected] з поміткою “ЄВС у Італії ”в назві листа.

Зверніть увагу!
Загальної мотивації щодо програми EVS недостатньо, опишіть чому ви бажаєте взяти участь у проекті. Важливо вказати який конкретно проект вас цікавить.

Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна консультація – пишіть на адресу [email protected]

Project in Italy


Останні публікації цього розділу:

Менеджер з моніторингу, оцінки та навчання в HealthRight International

Шукаємо комунікаційного менеджера в команду ГО «Інтерньюз-Україна»!

Старший проектний менеджер з антикорупційної реформи

Проект USAID "Підтримка організацій лідерів у протидії корупції в Україні "ВзаємоДія" шукає провідного експерта з антикорупційних питань: антикорупційна освіта, зміцнення спроможності та оцінка ризиків

Юридичний радник з питань приватизації

Data Analyst - Експерт з аналізу даних Національної системи моніторингу ситуації з внутрішньо переміщеними особами в Україні