Волонтерство на «Схід-Експо 2023»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Знімок екрана 2023-05-11 о 13.15.43
Волонтерство на «Схід-Експо 2023»

Стань волонтером на найбільшій в Україні бізнес-виставці мікро-, малих і середніх підприємств «Схід-Експо 2023»!

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру запрошує студентів долучитися до бізнес-виставки «Схід-Експо 2023» в ролі волонтерів.

Подія відбудеться 6-7 червня 2023 рокув Києві в приміщенні Мистецького Арсеналу за адресою: вул. Лаврська, 10-12. Захід організовано за фінансової підтримки Європейського Союзу, Посольства США в Україні та Уряду Хорватії. 

Центральною подією «Схід-Експо 2023» стане виставка-презентація підприємств із постраждалих від війни областей України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів і клієнтів із інших регіонів, країн ЄС і світу та встановленням нових ділових відносин.

До обов’язків волонтерів входить:

 • допомога підприємцям на стендах із презентацією їхніх товарів відвідувачам;
 • координація та допомога відвідувачам заходу;
 • допомага організаторам у місці проведення виставки;
 • підтримка під час облаштування залів для бізнес-тренінгів, дискусійних панелей тощо.

Волонтери отримають:

 • близьке знайомство з реальним бізнесом із різних секторів економіки;
 • можливість відвідати презентації, панельні дискусії, майстер-класи під час заходу;
 • можливість розширити своє коло корисних знайомств;
 • сертифікат про волонтерство на заході від Програми розвитку ООН в Україні;
 • харчування під час двох днів заходу;
 • проживання та відшкодування транспортних витрат для студентів не з Києва;
 • крутий мерч: футболка, світшот, бейсболка, торбинка, книжки на бізнес-тематику.

Кого ми запрошуємо: активних дівчат і хлопців, які прагнуть розвиватися та готові працювати у команді, а також зацікавлені дізнатися про малий бізнес України зсередини та допомогти йому.

волонтери 2021

Розклад вашого залучення:

 • 5 червня ввечері (орієнтовно 17:00-19:00 – додатково уточнимо) – офлайн-зустріч на місці проведення у Мистецькому Арсеналі (Київ, вул. Лаврська, 10-12). Знайомство волонтерів, розподіл ролей на місці, знайомство з локацією, стендами, відповіді на запитання.
 • 6 червня – перший день виставки. Волонтери збираються о 9:00. Урочисте відкриття за участі високопосадовців о 10:00. Максимально важливо бути не пізніше 9:00 для отримання форми, закріплення за стендом та подією. Завершення першого дня – 16:30, волонтери завершують роботу о 17:00.
 • 7 червня – другий день виставки. Волонтери збираються о 9:00. Відкриття другого дня о 10:00. Завершення другого дня – 15:00, волонтери завершують роботу о 16:00.

ДЕТАЛЬНО ПРО ПОДІЮ

Мета заходу

«Схід-Експо 2023» має на меті підтримати ММСП, які релокувалися із або базуються у постраждалих від війни областях України, у встановленні ділових партнерств, розширенні їхньої діяльності та покращенні конкурентних переваг.

Приблизно 80 ММСП із різних галузей промисловості презентуватимуть свою продукцію на виставкових стендах. Учасники/-ці отримають підтримку у підготовці їхніх виставкових експозицій і побудові нових партнерських відносин із бізнесом з усієї України, ЄС та інших країн світу.

Очікується, що «Схід-Експо 2023» допоможе відновити економічні зв’язки, перервані в результаті повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, а також сприятиме післявоєнному відновленню, цифровізації та інтернаціоналізації комерційної діяльності бізнесу з постраждалих від війни областей України.

Ярмарок

У межах «Схід-Експо 2023» відбудеться ярмарок, де всі учасники/-ці виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо задля залучення до заходу якомога більшої кількості киян і гостей міста. Передбачена й онлайн-трансляція на сторінці ПРООН у Facebook, YouTube, сайті заходу та на платформі «Дія.Бізнес».

Панельні дискусії

Міжнародні партнери, національні та регіональні органи влади, громадські лідери та місцеві підприємці обговорюватимуть економічне відновлення, стійкість до криз, релокацію та адаптацію бізнесу, енергоефективність, експортні можливості та міжрегіональне економічне співробітництво.

Презентації

Провідні спеціалісти розкажуть підприємцям і підприємницям, як інноваційні технології можуть допомогти у відновленні та розвитку їхнього бізнесу.

Майстер-класи

Під час заходу українські майстри та майстрині проводитимуть майстер-класи з гончарства, вишивання, хендмейду та інших ремесл.

Заходи безпеки

Ми дбаємо про безпеку учасників і відвідувачів, тож у разі повітряної тривоги виставка буде призупинена. У цей час усіх буде запрошено пройти в укриття у місці проведення заходу. Виставка поновить роботу після закінчення повітряної тривоги.

Довідково

«Схід-Експо 2023» організовує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, Посольства США в Україні та Уряду Хорватії.

Захід реалізується у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласнимидержавними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.

РЕЄСТРАЦІЯ

Для участі у відборі до команди волонтерів заповнюй анкету за посиланням
Більше про захід можна дізнатися: https://east-expo.com.ua/.

За детальнішою інформацією або з питаннями звертайся до Yana Chankotadze (телеграм),  або на пошту [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Консультант/ка з розробки методичного матеріалу

Консультант/ка з адміністрування ХАБу м. Дніпро

Консультант/ка з параюридичної діяльності

Консультант/ка з медіа-підтримки семінару практикуму

Національний/на експерт/ка з моніторингу, оцінки та навчання

Консультант/ка з надання послуг фасилітації зустрічей