Шукаємо волонтера ЄВС до Польщі

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
EVS

волонтерство
Шукаємо волонтера ЄВС до Польщі

Хочеш стати волонтером? Познайомитися з іншою країною, культурою та звичаями? Працювати з дітьми, молоддю або допомагати організовувати культурні заходи, концерти або виставки? Тобі цікаво, як громадські організації та школи діють у різних країнах?

Тоді на що ти чекаєш?! Приєднуйся до нас! Зроби свій ЄВС в Польщі!
Вирушай в пригоду твого життя, вивчай нові речі, розвивай свої пристрасті, знання мови, знайди нових друзів, досліджуй Європу та допомагай іншим! Це лише деякі з переваг, які ти можеш отримати від участі у проекті Європейській волонтерській службі за програмою Erasmus +
Надсилай своє резюме та мотиваційний лист до організації-партнера з України ГО «Центр Європейської Співпраці» [email protected] до 10 лютого 2019 року.

Польська громадська організація Europejskie Forum Młodzieży (EFM) має вільну вакансію для волонтера з України з 31 березня по 31 серпня 2019 року.

EFM був заснований в 1994 році молоддю, яка була зацікавлена в європейській інтеграції, соціальній діяльності та розвитку місцевої демократії.

Основними цілями організації EFM є:

• забезпечення неформальної освіти молоді в дусі європейського громадянства;
• Допомога молоді у реалізації та створенні власних проектів та програм;
• Активізація молоді шляхом заохочення їх до розвитку своїх інтересів за межами школи та прийняття участі у житті своєї громади;
• сприяння міжкультурному неформальному навчанню;
• Залучення молодих людей з меншими можливостями до міжнародних проектів;
• Заохочення участі громадянського суспільства в європейських освітніх заходах.

EFM вдалося побудувати сильну мережу партнерів у Європі і разом ми прагнемо заохочувати молодіжну роботу, волонтерство та мобільність через міжнародні проекти. Наша партнерська мережа включає вже 28 європейських неурядових та некомерційних організацій, які займаються питаннями молоді та європейського громадянства.

ОСНОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОНТЕРА:

  • Проведення розмовних клубів з англійської мови для місцевої громади
  • Допомога під час семінарів для польської молоді у Академії розвитку
  • Підготовка та проведення презентацій з різних тем (наприклад: презентація країни, права людини, неурядові організації, стереотипи невербальної комунікації, творчість, тощо)
  • Допомога в офісі EFM
  • Створення презентацій в різних школах нашого регіону
  • Підготовка статей для журналу EFM News
  • Участь у проектах, організованих EFM

УМОВИ ХАРЧУВАННЯ ТА ПРОЖИВАННЯ

Волонтер житиме у передмісті у будинку або квартирі для волонтерів і буде ділити кімнату з іншими волонтерами. Волонтер отримає щомісячні грошові кошти в розмірі 360 злотих на початку кожного місяця. Якщо волонтер відвідує тренінг або семінар, пов’язаний з проектом, де йому або їй надається харчування, він або вона отримає половину грошей за тривалість цього навчання відповідно семінару

РОБОЧІ ГОДИНИ

Волонтер буде працювати шість годин щодня. Щотижня він або вона матимуть два вільні дні, як правило, у вихідні дні. Якщо волонтера попросять працювати у вихідні дні, він або вона отримає безкоштовний будній день у відповідь на кожен вихідний день, в який він працював. Національні свята є вихідними. Окрім цього, волонтер має два вільні дні кожного місяця свого проекту. Вільні дні, які волонтер повинен зібрати і використати під час літніх канікул або зимових свят.

КИШЕНЬКОВІ ГРОШІ

Волонтер матиме 85 євро кишенькових грошей щомісяця, сплачених готівкою (польська валюта) на початку кожного місяця.

МОВНА ПІДТРИМКА

Волонтер двічі на тиждень матиме уроки польської мови. Заняття триватимуть 60 хвилин і проводяться польським вчителем.

МІСЦЕВИЙ ТРАНСПОРТ

Будь-які поїздки пов’язані з проектом будуть покриватися приймаючою організацією. Якщо волонтер повинен поїхати на семінар, на своє робоче місце або на свій мовний курс, ці витрати будуть повернуті на підставі транспортних квитків.

Більше інформації тут.


Останні публікації цього розділу:

Вакансія: Спеціаліст з моніторингу і оцінки (Українська мережа за права дитини)

Спеціаліст у сфері повернення активів з досвідом викладацької діяльності

Consultant to analyze the functions and cross-references between different state agencies across the perspective of TB response in Ukraine / Консультант з проведення аналізу функцій і взаємодії державних органів у питаннях протидії ТБ в Україні

Вакансія: Environmental Compliance Specialist (Short-Term Consultancy)

Перекладач (усний та письмовий переклад) у Проект міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)»

Аналітик-розслідувач, фахівець з OSINT