Шукаємо 2х EVS-волонтерів до Польщі

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Aliona Glazkova

EVS in Gdynia
Шукаємо 2х EVS-волонтерів до Польщі

Гдиня – місто волонтерів. Маємо ще дві свіженькі пропозиції для майбутніх ЄВС-волонтерів в дитячому садочку та будинку соціального забезпечення.

КІПЦ Європейський клуб шукає двох молодих людей в віці від 18 до 30 років, які розмовляють англійською мовою, хочуть попрацювати з людьми та відчути на собі долю волонтера Європейської волонтерської служби (EVS).

Обидві пропозиції волонтаріату є річними й сервіс  триватиме з 1го вересня  2017 року по 31 серпня 2018 року.

Волонтерство в дитячому садочку.

Головною метою діяльності волонтера в проекті є допомагати діткам, здоровим та з інвалідністю, в процесі їхнього розвитку відносин зі світом, розвитку їхньої  ідентичності та самооцінки, допомогти їм підготуватися до початкової школи. Волонтер матиме можливість для вільної та поступової адаптації в організацію.

Можливі завдання для волонтера:

 • активна участь протягом всього робочого дня,
 • допомога дітям з інвалідністю у групі,
 • організація ігор та вистав з дітьми,
 • пропозиції активностей для дітей вільний час,
 • підтримка дітей в роботі та їхньої поведінки,
 • організація тематичних заходів під керівництвом вчителя. Таких як: показ власного хобі або власної країни та культури,
 • Допомога в організації деяких церемоній (вечірок, особливих днів тощо),
 • організація ігор, шоу, вистав, виставок, вивчень віршів/ пісень, релаксаційної діяльності, інсценізацій, вивчення кількох слів рідною мовою тощо.

Більше про проект – description_of_the_project_kindergarten_555

Всіх кандидатів просимо заповнити анкету (скачати тут – mh_evs_applicationform_children_144) англійською мовою та надіслати її на електронну адресу [email protected] до 13:00 31го липня 2017 року. В темі листа необхідно вказати EVS_Gdynia_NS30. Частину про відправляючи організацію – НЕ ЗАПОВНЮВАТИ! Питання? Пишіть на вказаний мейл.

Волонтерство в будинку соціального забезпечення.

Головним завданням будинку соціального забезпечення (Dom Pomocy Społecznej) є  надання жителям повного догляду та задоволення їхніх основних потреб: життєвих потреб, особливих дитячих потреб та надання підтримки відповідно до діючих стандартів, надання населенню належного доступу до медичних послуг (на основі окремих законодавчих норм).

Залучення волонтера до роботи будинку передбачає різні завдання, що варіюються залежно від поточних потреб. До них належать допоміжні роботи в галузі професійної терапії, яка використовує різні види терапії, як арт-терапію, музичну терапію, бібліотерапію тощо. У цьому напрямку волонтер може підтримувати різні види діяльності та тематичних груп, наприклад, проводячи майстерні, читаючи книги або ведучи танцювальний клас. Можна також підтримувати реабілітацію мешканців будинку. Також є можливість працювати на кухні, як допоміжний персонал, працювати в саду, дбаючи про квіти, дерева, чагарники. Усі пропозиції щодо діяльності відносяться до надання підтримки професійному персоналу під опікою волонтерів-менторів.

Більше про проект – description_of_the_project_-_dps_292

Всіх кандидатів просимо заповнити анкету (скачати тут – mh_evs_applicationform_dps_198) англійською мовою та надіслати її на електронну адресу [email protected] до 13:00 31го липня 2017 року. В темі листа необхідно вказати EVS_Gdynia_DPS. Частину про відправляючи організацію – НЕ ЗАПОВНЮВАТИ! Питання? Пишіть на вказаний мейл.

Критерії та вимоги до волонтерів:

Базові:

 • 18-30 років;
 • Громадянин/ка України;
 • Наявний закордонний паспорт;
 • Розмовний рівень англійської мови;
 • Готовність рік жити далеко від родини й працювати в обраній організації;
 • Бажання бути волонтером;
 • Зацікавленість в роботі з людьми, які потребують допомоги;
 • Відкрита людина, яка готова поширювати знання про свою культуру;
 • Готовність жити у багатокімнатних апартаментах з багатьма інтернаціональними сусідами.

 

Результати відбору будуть повідомлені в середині серпня. Організація залишає за собою право не  пояснювати чому обрали (або не обрали) того чи іншого кандидата.


Останні публікації цього розділу:

Вакансія: Senior short time expert IT-developer

Аналітик для проведення якісного аналізу он-лайн ресурсів

Вакансія: Director (Treatment, Proсurement & Supply Management)

Три місяці роботи в Текстах

Фінансовий менеджер в ГО "Громадське телебачення"

Експерт зі стратегічного планування