Психолог/ Психологиня

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
juliaHR

HealthRight_Logo_Ukraine_FullColor-01 (2)
Психолог/ Психологиня

Інформація про замовника: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Дана діяльність впроваджується в рамках проекту, метою якого є удосконалення лікування ВІЛ, психічного та репродуктивного здоров’я та добробуту ВІЛ-інфікованих осіб та жінок з групи ризику під час гуманітарної кризи в України шляхом надання екстреної підтримки та допомоги цільовим групам, щоб задовольнити їхні конкретні потреби (далі – проект). Проект здійснюється за підтримки Міжнородного альянсу за права, рівність та солідарність ActionAid та Об’єднання благодійних організацій Великобританії DEC.

Цільові групи

ВІЛ-позитивні жінки та жінки груп ризику щодо інфікування ВІЛ, які:

1) перебувають під ризиком переривання лікування ВІЛ або ЗПТ у зв’язку з гуманітарною кризою в Україні та проблемами психічного здоров’я, пов’язаними з війною;
2) є переселенками з районів активних бойових дій, виїжджають за кордон або є біженками в європейських країнах;
3) пережили сексуальне насильство на територіях, які були або залишаються окупованими російськими військами;
4) належать до груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ (наркозалежні, працівниці комерційного сексу, особи, які перебувають у конфлікті із законом) та уразливих груп (вагітні жінки, матері, матері-годувальниці і жінки, які виховують малолітніх дітей). 

Географія охоплення проектом: усі області України, країни Європи

Зайнятість: постійна

Основні завдання психолога проекту:

– Здійснення первинної оцінки психологічного стану клієнток з числа цільових груп, розробка індивідуальних планів психологічних консультацій для роботи з випадком.
– Надання психологічних консультацій клієнткам проекту, допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; залучення жінок до вирішення кризової ситуації.
– Розробка програми та тем при необхідності повторних консультувань клієнток.
– Здійснення первинної оцінки психологічного стану клієнток із Соціальної квартири та надання їм повторних психологічних консультацій (при потребі).
– Проведення групових заходів для аудиторії проекту з метою покращення психологічного стану клієнтів та їх дітей;
– Формування та подання звітної інформації щодо реалізації плану проекту на кожен календарний місяць.
– Участь у Робочих групах при розгляді жінок на поселення у Соціальну квартиру;
– Оформлення робочої документації. 

Основні вимоги:

– Досвід роботи на посаді психолога не менше 3 років.
– Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, бакалавр за спеціальністю “Психологія”.
– Досвід роботи з жінками з груп ризику.
– Відсутність стигми щодо жінок з груп ризику та вмотивованість працювати із даною категорією населення. 

Просимо надсилати своє резюме на ел. пошту: [email protected].

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров`я)  є роботодавцем рівних можливостей і не дискримінує у своєму виборі та працевлаштуванні на основі раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного походження, політичної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку.

Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.


Останні публікації цього розділу:

Консультант/ка з регіональної координації ЧСЧ/ЛГБТІК в Одесі

Координатор/ка з логістики / Logistics Coordinator

Асистент/ка мобільної команди Хабу АТ

Контент-менеджер/ка соціальних мереж

Спеціаліст/ка з напряму доступності

Консультант(-ка) з впровадження медичного самоврядування