«ПРОГРАМА USAID З АГРАРНОГО І СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ (АГРО)» шукає консультанта із розробки технічного завдання національного геопорталу національної інфраструктури геопросторових даних (в частині інтеграції геопорталу)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


chemonics_logo
«ПРОГРАМА USAID З АГРАРНОГО І СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ (АГРО)» шукає консультанта із розробки технічного завдання національного геопорталу національної інфраструктури геопросторових даних (в частині інтеграції геопорталу)

Загальна інформація:

Програма  «АГРО» є п’ятирічним проектом, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл», глобальним постачальником послуг з консалтингу та міжнародного розвитку.

Метою Програми є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Діяльність АГРО ґрунтується на концептуальному підході, що передбачає розвиток ринкової системи (https://beamexchange.org). 

Мета завдання:

Метою роботи консультанта (надалі – «Консультант із розробки ТЗ») є: експертна допомога в підготовці технічного завдання на створення національного геопорталу національної інфраструктури геопросторових даних в частині в частині інтеграції геопорталу відповідно до Закону України «Про національну інфраструктуру геопросторових даних» та постанови Кабінету Міністрів від 26 травня 2021 № 532 «Про затвердження Порядку функціонування національної інфраструктури геопросторових даних».

Зміст завдання:

  • Сформувати вимоги до підготовки базових веб карт для публічного доступу з використанням технологій VectorTile, GeoJson, SHP, WMS/WTMS.
  • Сформувати вимоги до інтеграції Національного геопорталу з діючими мережею галузевих геопорталів.
  • Сформувати вимоги до інтеграції з діючими геопорталами та геоінформаційними система регіонального та місцевого рівнів.
  • Сформувати вимоги до надійності Національного геопорталу.

Для залучення на цю посаду передбачається укладення короткострокового договору підряду, термін якого визначатиметься в залежності від обсягу визначених завдань, що включені до Річних планів робіт Проекту.

Строк виконання завдання: з березня 2022 року по травень 2022 року, загальна кількість днів: 60 днів.

Детальний план, вимоги до кандидатів та інші подробиці дивіться у повному тексті оголошення Консультант із розробки ТЗ в частині інтеграції геопорталу

Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу [email protected] не пізніше 23 січня 2022 р. з поміткою «Консультант із розробки технічного завдання національного геопорталу національної інфраструктури геопросторових даних (в частині інтеграції геопорталу)» та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.

«Кімонікс» – компанія, що надає рівні можливості всім кандидатам і працівникам та не дискримінує за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, статі, національності, політичних переконань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентифікації, сімейного статусу, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних організаціях, або за іншими факторами, що не входять до переліку необхідних навичок та професійної кваліфікації.

 

 

 

 

 

 


Останні публікації цього розділу:

Спеціаліст/ка по роботі з персоналом в проєкт «Сприяння доброчесності у публічному секторі»

Бухгалтер/ка в проєкт «Сприяння доброчесності у публічному секторі»

Програмний (-на) менеджер (-ка) / Area Programme Manager

Старший/а бухгалтер/ка в проєкт «Сприяння доброчесності у публічному секторі»

Консультант(-ка) з питань психічного здоров'я та психосоціальної підтримки (MHPSS) (STTA, національна)/Consultant on Mental Health and Psychosocial Support (MHPSS) (STTA, national)

Фінансовий/а менеджер/ка в проєкт «Сприяння доброчесності у публічному секторі»