Медіа-проект у Любляні для українських волонтерів

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
EVS

волонтер
Медіа-проект у Любляні для українських волонтерів

На тебе чекає чудова пригода, захоплюючий досвід та нові знайомства!
Шукаємо волонтера віком від 18 до 30 років для затвердженого проекту Європейської волонтерської служби, який має розпочатися на 1 вересня 2018 року у столиці Словенії та триватиме 12 місяців.

Приймаюча організація Соціальна академія діє у сфері молодіжної роботи, заохочує активне громадянство, медіа грамотність, розвиває неформальне навчання молодіжних лідерів та працівників, підтримує діяльність молоді у сферах мистецтва та культури, сприяє взаємодії між поколіннями. В останні роки Соціальна академія змогла поєднати використання мультимедійного обладнання, знань веб-інструментів та соціальних мереж з молодіжною роботою, оскільки організація має власний мультимедійний центр.

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист на англійській мові [email protected] з поміткою “ЄВС- у Словенії”.

Є питання? Вам потрібна консультація? – пишіть на адресу [email protected]

Детальний опис та умови проекту у додатку:

Multimedia Ninjas


Останні публікації цього розділу:

Проект «Гендерне бюджетування в Україні» оголошує конкурс на посаду Офісної/ого асистентки/а

Короткостроковий консультант з управління активами (земельні питання, облік та фінанси) в програму USAID DOBRE

Civic Participation Specialist (Anti-Corruption Project Manager)/ Спеціаліст із залучення громадськості (анти-корупційний менеджер)

Проект USAID "Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні "ВзаємоДія" (SACCI)" шукає програмного аналітика

ІТ менеджер в проект Прозорро.Продажі

Юридичний радник в проект Прозорро.Продажі