Координатор/ка проєкту

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AnastasiiaCh

Vacancy_2022UACP-1
Координатор/ка проєкту

Приєднуйся до нашої команди! Шукаємо координатора нового проєкту у сфері цивільного захисту.

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні у зв’язку з підготовкою до потенційного впровадження нового проекту, запрошує охочих працювати у сфері цивільного захисту, зокрема, підтримки добровільного пожежного руху в громадах України. У разі позитивного рішення від донорської організації щодо підтримки даного проєкту та підписання грантової угоди на реалізацію проєкту – кандидату/кандидатці, що успішно пройде відбір – буде запропоновано працевлаштування на час реалізації проєкту (очікувано – 6 місяців).

Очікуваний термін початку роботи: з 01.09.2022.

Посада: координатор проєкту

Основне завдання: організація процесу реалізації проєкту

Робочий час: повний (пн-пт)

Умови роботи: трудовий договір

Місце роботи: Київ/дистанційно

Посадовий оклад: 5 180 – 6 660 PLN

Вимоги:

 • Освіта повна вища у сфері управління, в юридичній сфері або в іншій суміжній;
 • Мінімум 5 років досвіду роботи відповідно до освіти;
 • Досвід роботи в органах місцевого самоврядування, в громадському секторі або в міжнародних проєктах;
 • Обізнаність у тематиці нормативно-правового підґрунтя діяльності Добровільних пожежних команд в Україні;
 • Впевнений користувач ПК;
 • Високий рівень організаційних навичок, комунікабельність, аналітичний склад розуму;
 • Вміння швидко сприймати нову інформацію та засвоювати її;
 • Володіння українською та англійською (не нижче рівня А2) мовами, навички ділового листування.

Обов’язки:

 • Організація впровадження заходів в рамках проєкту;
 • Забезпечення комунікації з донорською організацією та з партнерами проєкту;
 • Організація співпраці з експертами проєкту;
 • Дотримання графіку впровадження заходів проєкту;
 • Підготовка проєктної звітності;
 • Інша управлінська діяльність, необхідна для організації та впровадження проєкту.

Зацікавлених осіб просимо надіслати резюме (українською мовою) та супровідний лист українською або англійською мовою (максимально 3000 символів) до 25 серпня 2022 року (включно) на адресу електронної пошти: [email protected], зазначивши у темі листа “Вакансія 2022/UA/CP-1″. 

Інформація про Організацію:

Представництво фонду міжнародної солідарності в Україні «Solidarity Fund PL in Ukraine» було засновано в липні 2019 року для сприяння  досягненню мети, цілей і завдань Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща «Solidarity Fund PL».

«Solidarity Fund PL» був заснований в кінці 90-х років з ініціативи Президента Республіки Польща, з метою надання допомоги країнам, що знаходяться на етапі переходу до ринкової економіки та приватного підприємництва, а також підтримки їх економічного, соціального і політичного розвитку. Протягом своєї діяльності Фонд реалізував низку проектів, у тому числі для України, Молдавії, Білорусі, Казахстану та Грузії.

«Solidarity Fund PL in Ukraine» займається підтримкою розвитку демократії та самоврядування в Україні. Ще у 2014 році «Solidarity Fund PL» почав виконувати конкретні завдання в галузі підтримки реформ самоврядування в Україні, що випливають з Меморандуму про співпрацю між Польщею та Україною. З початком повномасштабної агресії російської федерації проти України «Solidarity Fund PL» реалізує гуманітарні проєкти для підтримки цивільного населення та відновлення України.

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Інформуємо, що адміністратором персональних даних, наданих в рамках цього конкурсу є Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні, акредитоване згідно з Рішенням Міністерства юстиції України від 24.07.2019 за № 357/19.4,  розташоване за адресою: м.Київ, вул. Сирецька, буд.38, яке діє від імені Фонду міжнародної солідарності, що є неурядовою  юридичною особою, зареєстрованою відповідно до законодавства Республіка Польща з головним офісом у Варшаві, вул. Мисловіцка, 4, 01-612.  Висловлення згоди є добровільним, але необхідним для участі в конкурсі. Персональні дані будуть оброблятися Представництвом лише для цілей, необхідних для реалізації процесу конкурсу 2022/UA/CP-1. Дані будуть оброблятися протягом періоду, необхідного для конкурсу, та розгляду будь-яких претензій. Дані не будуть оброблятися за допомогою автоматизованих систем прийняття рішень. Ви маєте право на доступ та виправлення своїх персональних даних, право на отримання інформації про мету, обсяг і спосіб обробки персональних даних, а також право вимагати виправлення персональних даних, відкликання згоди на їх обробку або видалення, право на перенесення даних. Інформуємо, що з питань захисту персональних даних слід контактувати з інспектором із захисту персональних даних за електронною адресою:[email protected].

Примітка!

Якщо погоджуєтеся брати участь у майбутніх наборах персоналу, які будуть здійснюватися Фондом міжнародної солідарності, прохання додати в резюме наступний параграф: «Надаю свою згоду на обробку персональних даних, що містяться в резюме та листі, лише для внутрішнього використання Фондом міжнародної солідарності, і лише з метою участі у майбутніх наборах персоналу»


Останні публікації цього розділу:

Database Operator / Оператор_ка бази даних

Спеціаліст/ка Ланцюгу Поставок / (Supply Chain Specialist (2 positions)

Спеціаліст/ка з управління проєктами (громадське здоров’я)

Менеджер(-ка) з комунікацій до Центру економічної стратегії

Асистент/ка ветеранів

Chemonics International шукає Senior Expert in Innovation Infrastructure in Industrial Parks