Координатор(-ка) з управління проєктами

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
KhmRDA

350962894_987879489291357_8528658447922681299_n
Координатор(-ка) з управління проєктами

ВАКАНСІЯ: Координатор(-ка) з управління проєктами, керівник(-ця) структурного підрозділу в Агенцію регіонального розвитку Хмельницької області (за підтримки Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD).

Місце роботи: Україна, м. Хмельницький (центр міста), офіс Агенції регіонального розвитку Хмельницької області, повний робочий день.

Очікувана дата початку: 01 серпня 2024 року.

Форма працевлаштування: основне місце роботи, строковий трудовий договір (29 місяців), випробувальний період – 3 місяці.

Підґрунтя

Агенція регіонального розвитку Хмельницької області (далі – Агенція) – неприбуткова установа, утворена з метою ефективної реалізації державної регіональної політики в Хмельницькій області.

Агенція у співпраці з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, університетами та дослідницькими організаціями, бізнес середовищем, професійними та громадськими організаціями ініціює, розробляє та реалізовує проєкти регіонального та місцевого розвитку, які покращують якість життя мешканців Хмельниччини та посилюють економічний потенціал регіону.

Фейсбук-сторінка Агенції:

https://www.facebook.com/KhmelnytskyiRegionalDevelopmentAgency/

Протягом наступних 30 місяців Агенція впроваджуватиме заходи в межах грантової підтримки, отриманої від Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD (далі – проєкт UCORD*).

Обов’язки:

 • планування проєктів регіонального та місцевого розвитку та пошук ресурсів для їх реалізації;
 • сприяння розробці нових проєктних пропозицій і підтримка процесів фандрейзингу;
 • координація реалізації грантових проєктів від старту до завершення у співпраці з іншими працівниками Агенції, партнерами та зацікавленими сторонами;
 • розвиток і підтримка відносин із донорами, партнерами та зацікавленими сторонами для залучення та реалізації проєктів регіонального та місцевого розвитку;
 • моніторинг прогресу виконання проєктів Агенцією відповідно до проєктних планів, а також забезпечення відповідності вимогам донорів, політикам та процедурам Агенції;
 • підготовка та подача звітних документів (описові звіти донорам разом з підтверджуючою документацією);
 • моніторинг комунікаційного супроводу проєктів у співпраці із експертом з питань комунікацій;
 • виконання інших, необхідних для роботи Агенції завдань.

Вимоги до кандидата(-ки):

 • вища освіта в галузі соціальних комунікацій, медіа, економіки, права або суміжних галузях;
 • принаймні 2 роки досвіду координації проєктів, досвід роботи в громадському секторі;
 • підтверджений досвід написання грантових пропозицій, бюджетування та звітності;
 • знання інструментів і методологій управління проєктами;
 • знання англійської мови (не нижче рівня Pre-Intermediate – буде перевагою), навички письмового та усного спілкування англійською та українською мовами;
 • здатність працювати самостійно та в команді;
 • упевнений користувач ПК – Word, Excel, PowerPoint, Outlook та інші спеціалізовані програми.

 Для участі у конкурсі просимо надіслати до 21 липня 2024 року на електронну скриньку [email protected] резюме у довільній формі, яке демонструє досвід та навички кандидата(-ки), та короткий мотиваційний лист.

Прохання вказувати бажаний рівень заробітної плати в резюме.

У темі листа зазначте назву вакансії.

Відібрані кандидати(-ки) будуть запрошені на коротку співбесіду з конкурсною комісією Агенції регіонального розвитку Хмельницької області. 

*Проєкт UCORD, зосереджується на трансформації організаційних структур агенцій регіонального розвитку у 6 пілотних областях України (Хмельницькій, Сумській, Тернопільській, Вінницькій, Одеській та Волинській), а також розбудові їх спроможностей задля утвердження їх ролі провідників та фасилітаторів відновлення, здатних визначати регіональні пріоритети та формувати партнерства для розробки та втілення проектів, які сповна реалізовують потенціал регіонів.

Проєкт втілюється за підтримки Швейцарії компанією NIRAS Sweden AB. Наразі проєкт UCORD перебуває у своїй першій фазі, яка розпочалася у грудні 2022 р., та триватиме до листопада 2026 року. Всього проєкт розрахований на три 4-річні фази загальною тривалістю 12 років.

Метою проєкту UCORD є сприяння скоординованим діям з відновлення та злагодженого регіонального розвитку з боку громадян, бізнесу і органів влади, що у свою чергу покращує якість життя людей, зміцнює стійкість суспільства, мир та соціальну згуртованість в Україні.

Фейсбук-сторінка проєкту UCORD: https://www.facebook.com/UCORDproject

LinkedIn-сторінка проєкту UCORD: https://www.linkedin.com/company/ucord-project

Khmelnytskyi RDA and UCORD Ukr


Останні публікації цього розділу:

Gender Equity and Social Inclusion (GESI) Advisor/ Радник/ця з гендерної рівності та соціальної інтеграції

Координатор/ка 4-5 когорти молодіжних центрів у проєкт

Фахівець/чиня із питань захисту

Фахівець/чиня з адміністрування проєктів

Провідний фахівець/чиня з комунікацій

Асистент/ка проєкту