Координатор/-ка команди з невідкладної грошової допомоги (зі знанням англійської мови)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
HR R2P

Vacancy_dfrfycsz(2) вакансія
Координатор/-ка команди з невідкладної грошової допомоги (зі знанням англійської мови)

БФ «Право на захист» (Фонд) – благодійна організація, що зосереджує свою діяльність на наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам, особам, які потребують міжнародного захисту, особам без громадянства, особам з підвищеним ризиком безгромадянства та особам без документів. Фонд є виконавчим партнером УВКБ ООН і здійснює програми надання прямої правової допомоги по всій Україні, сприяє змінам в національній правовій базі, приведенню її у відповідність до міжнародних стандартів в галузі прав людини.

Проект «Адвокація, захист і правова допомога внутрішньо переміщеним особам» спрямований на захист і підтримку прав внутрішньо переміщених осіб і постраждалого від збройної агресії РФ населення на національному, місцевому та індивідуальному рівнях.

БФ “Право на захист” шукає кандидатів на посаду Координатор/-ка команди з невідкладної грошової допомоги в м. Київ. Керівник/ця команди БФ «Право на захист» підпорядковується Керівнику регіональної команди з питань невідкладної грошової допомоги.

Обов’язки координатора/ки місцевої команди передбачають обробку інформації та загальну підтримку діяльності БФ «Право на захист» на регіональному рівні зокрема, але не обмежуючись наступним:

 • Організує роботу місцевої команд і задля досягнення якісних та кількісних цілей проекту;
 • Координує діяльність команди відповідає за забезпечення належного і вчасного виконання завдань, поставлених координатором, формулюючи та пояснюючи співробітникам регіонального офісу завдання, строки, визначаючи коло відповідальних за виконання конкретних завдань;
 • Відповідає за ведення бази даних відповідно до наявних інструкцій та контролює якість наповнення бази даних командою;
 • Збирає, систематизує і зберігає документацію та матеріали за результатами діяльності регіонального офісу у паперовій та електронній формі;
 • Організує та/або бере участь в ключових координаційних зустрічах з органами місцевої влади, міжнародними організаціями та іншими НУО, та передає відповідну інформацію координаторам; підтримує співпрацю Проекту з ключовими партнерами, місцевою владою та журналістами на регіональному рівні;
 • Збирає фінансову документацію (рахунки, тощо) команди та подає її на відшкодування витрат, відповідно до процедур БФ «Право на захист» та у визначені строки; Комунікує в конструктивному ключі з координатором з питань надання невідкладної допомоги.
 • Сприяє створенню позитивної, дружньої атмосфери в команді;
 • Слідкує, щоб члени команди поводилися нейтрально і толерантно по відношенню до співрозмовників; не вступали до політичних дискусій та спорів;
 • Здійснює аналіз показників роботи співробітників регіонального офісу;
 • Засвідчує місячні табелі обліку робочого часу команди Розуміє і забезпечує виконання співробітниками регіональної команди Кодексу поведінки та інших внутрішніх політик БФ «Право на захист».

Необхідні навички/кваліфікація

 • Вища освіта;
 • Розуміння місцевого контексту внутрішнього переселення;
 • Вільне володіння українською мовою;
 • Володіння англійською мовою на рівні В2 як письмово, так і усно.
 • Обізнаність з гуманітарними принципами та стандартами прав людини;
 • Досвід організації роботи команди;
 • Гарні комунікаційні навички; навички самопрезентації;
 • Толерантність; вміння створити та підтримувати дружню робочу атмосферу.

Ми пропонуємо

БФ «Право на захист» пропонує успішному кандидату контракт до 30 вересня 2024 року з можливістю продовження, що залежить від подальшого фінансування і особистих результатів роботи.

Процес подання заявки

Відправити резюме та мотиваційний лист на адресу [email protected], зазначивши в темі листа “Координатор/-ка команди з невідкладної грошової допомоги_Київ“. Відповіді будуть направлятися тільки особам, які будуть відібрані для інтерв’ю. Будь ласка, не телефонуйте додатково.

Заявки приймаються до 01 травня 2024 року. Якщо відповідні кандидати будуть визначені достроково, БФ «Право на захист» залишає за собою право завершити процес до цього терміну.


Останні публікації цього розділу:

Керівник/ця відділу закупівель / Procurement Coordinator Ukraine Kyiv

Вакансія: Workfоrce Development Lead (Component 2 Lead)

Експерт (-ка) / Short-term national expert on drafting Development Strategy and Action Plan (Chernihiv region) (M/W)

Фахівець/чиня з закупівель

Фінансовий/а фахівець/чиня

Фахівець/чиня з питань ризиків та дотримання норм і правил