Консультанти/ки – соціальні працівники/ці в Одеській області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AlenaKo

Вакансія_рег тренери 27.09
Консультанти/ки – соціальні працівники/ці в Одеській області

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (далі Альянс) оголошує конкурсний відбір консультантів – соціальних працівників для участі у програмі «Поліпшення виявлення випадків ВІЛ-інфекції та доступу до лікування серед людей, що вживають ін’єкційні наркотики в Україні». за підтримки Центрів контролю і профілактики захворювань США (CDC),

згідно із Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) в Одеській області.

Альянс — провідна професійна організація, що у співпраці з ключовими громадськими організаціями, Міністерством охорони здоров‘я та іншими урядовими органами веде боротьбу з епідемією ВІЛ/СНІД в Україні. Альянс є офіційним співвиконавцем заходів Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014– 2018 роки, затвердженої Верховною Радою України 20 жовтня 2014 року.

Місією Альянсу є підтримка спільнот у протидії ВІЛ/СНІД, подолання поширення ВІЛ і пов’язаних з ним епідемій через впровадження ефективних моделей та послуг, зміцнення системи охорони здоров’я й соціальних послуг, посилення потенціалу вразливих спільнот.

Інформація про проєкт, в рамках якого оголошено конкурс

Проєкт реалізується в рамках проєкту «Оптимізоване виявлення ВІЛ випадків за участю регіональних мобільних команд (MCF).

Загальною метою проєкту MCF є підвищення ефективності стратегії тестування на ВІЛ, шляхом роботи з групами ризику ВІЛ-позитивних ЛВІН та покращення доступу до АРТ для ВІЛ-позитивних осіб. Тим самим їх активне залучення до програм медичного супроводу, а також задоволення потреб ЛВІН та їх сексуальних партнерів шляхом надання їм пакету наступних послуг:

 • асистоване тестування на ВІЛ та гепатит С за допомогою швидких тестів для виявлення антитіл до ВІЛ та гепатиту С;
 • консультації щодо зниження рівня ризикованої поведінки щодо реінфікування і передачі ВІЛ, що пов’язані з вживанням наркотиків ін’єкційним шляхом та незахищеними статевими контактами.
 • забезпечення зв’язків з послугами догляду та лікування ВІЛ через компонент кейс-менеджменту в рамках компоненту
 • формування у ЛВІН стійкої прихильності до АРТ та отримання медичних послуг, що включає своєчасний прийом АРВ-препаратів та регулярну диспансеризацію;

Альянс шукає соціальних працівників, які працюватимуть з січня 2024 р. по 29 вересня 2024 р. з можливою пролонгацією.

Мета конкурсу: відбір консультантів – соціальних працівників для комплексного ведення випадків та супроводу клієнтів, які отримають АРТ в рамках проєкту MCF, CDC в Одеській області.

Напрямок діяльності соціальних працівників: організація ведення випадку, в тому числі забезпечення психологічного та соціального супроводу клієнтів проєкту, які отримують антиретровірусну терапію, з метою досягнення максимально ефективного результату лікування, а відтак сприяння стабілізації епідемічної ситуації, зниження рівнів захворюваності, інвалідизації

та смертності, підвищення якості життя та збільшення його тривалості серед ключових груп населення.

Основні завдання:

 • Залучення нових клієнтів до проєкту, проведення мотиваційної роботи з потенційними учасниками проєкту.
 • Включення пацієнтів до проєкту відповідно до встановленого порядку. Створення індивідуального плану ведення пацієнта з метою призначення лікування та формування прихильності до прийому АРТ-препаратів.
 • Індивідуальний соціальний супровід/кейс-менеджмент клієнтів, координація соціальних та медичних послуг, представлення інтересів клієнта в закладах охорони здоров’я.
 • Перенаправлення та супровід клієнтів до СНІД-центру з метою підтвердження позитивного результату швидкого тесту на ВІЛ методом ІФА; сприяння у постановці на диспансерний облік у зв’язку з діагнозом «ВІЛ-інфекція»; сприяння в отриманні медичних та соціальних консультацій.
 • Мотиваційне консультування та проведення роботи щодо формування прихильності до прийому АРВ-терапії, що включає як індивідуальне консультування, так і проведення групової роботи
 • Надання пацієнту консультативної, психологічної та практичної допомоги щодо подолання бар’єрів до отримання ефективних і якісних медичних послуг з діагностики та лікування ВІЛ-інфекції;
 • Надання індивідуальних консультацій клієнтам проєкту, щодо профілактики ВІЛ, туберкульозу, лікування ВІЛ-інфекції, гепатитів, безпечної сексуальної поведінки.
 • Надання консультацій щодо місць отримання юридичної, психологічної, соціальної допомоги у регіоні.
 • Підтримання ефективної комунікації та сприятливих робочих стосунків з медичним персоналом ЗОЗ та спеціалістів регіональної команди.
 • Ведення професійної звітної документації в рамках виконання своїх обов’язків з ведення випадку відповідно до вимог Альянсу
 • Вчасне та повне надання підтверджуючих документів координатору проєкту щодо виданих мотиваційних пакетів для клієнтів проєкту та адміністративних витрат понесених під час проведення індивідуальної та групової роботи з клієнтами проєкту.
 • Забезпечення збереження техніки та ТМЦ, наданих для реалізації послуг проєкту.
 • Участь в систематичних зустрічах з спеціалістами команди, медичним персоналом для виявлення проблем та складнощів, визначення шляхів їх вирішення, стосовно активностей, які передбачені завданнями проєкту.
 • Оперативне вирішення планових та форс-мажорних питань, пов’язаних з перебуванням, залученням клієнтів у проекті з координатором проєкту, фахівцями МБФ «Альянс громадського здоров’я».
 • Ведення та надання планових та за запитом звітів про діяльність проєкту.

Територіальне охоплення роботи: Одеська область.

Термін реалізації проєкту: січень 2024 – 29.09.2024 р.

Цільові групи проєкту: люди, які вживають наркотики ін’єкційно та їх партнери.

Соціальний працівник звітує: усі консультанти проєкту MCF, визначені переможцями конкурсу, зобов’язані щомісячно звітувати перед Альянсом. Форми звітності та інша документація за проєктом буде надана обраним консультантам окремо.

Загальні вимоги до консультанта:

 • Відданість справі боротьби з ВІЛ/СНІДом та високий рівень мотивації до роботи.
 • Навчання за напрямками: медичного, психологічного та соціального супроводу ключових груп населення; соціально-психологічної роботи з людьми, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ); людьми, які вживають наркотики ін’єкційним шляхом (ЛВІН); пацієнтами програм ЗПТ;
 • Практичний досвід у проведенні індивідуальних та групових консультацій пацієнтів/клієнтів з ключових груп.
 • Розуміння та сприйняття філософії, цілей та завдань стратегії зменшення шкоди від вживання наркотиків.
 • Наполегливість і організованість у роботі.
 • Готовність до відряджень в область;
 • Високі комунікаційні навички:
  - вміння налагоджувати довірливі стосунки;
  - вміння зацікавити співрозмовника;
  - вміння концентруватися на діалозі;
  - вміння викладати матеріал детально та зрозуміло для співрозмовника.
 • Досвід проведення мотиваційного інтерв’ю з цільовими групами (бажано).
 • Дотримання конфіденційності, толерантності та приязності до учасників проєкту;
 • Вища освіта за спеціальністю соціальна робота, психологія, менеджмент є перевагою.

Персональні якості: спеціаліст повинен бути готовим до порозуміння, мати високі комунікативні навички, ініціативним та чітко і в зазначені терміни виконувати робочі завдання.

Ми пропонуємо: співпрацю з динамічнoю організацією, що розвивається і націлена на результат.

Як взяти участь у конкурсі: будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на адресу [email protected].

У назві повідомлення обов’язково зазначте: «На конкурс відбору консультанта – соціального працівника/ Одеська область (ПІБ)».

Останній термін подання заявок: 31 грудня 2023 року.

Зверніть, будь ласка, увагу на наступне:

На співбесіду (за допомогою скайпу та/або вайберу) буде запрошено тільки тих кандидатів, яких буде відібрано за результатами попереднього розгляду резюме та мотиваційного листа.

Альянс громадського здоров’я працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх соціально-демографічних характеристик, ВІЛ статусу, і індивідуальних переваг.

За додатковою інформацією щодо діяльності Альянсу звертайтеся на веб-сайт: www.aph.org.ua.

Бажаємо Вам успіху!


Останні публікації цього розділу:

Асистент/ка проєктів

Фахівець/чиня з мінної небезпеки

Провідний/на фахівець/чиня з підготовки та ведення звітності за проєктами

Менеджер/ка з комунікацій та роботі з лідерами думок

Координатор/ка проєкту по F2F фандрейзингу

Фахівець/чиня з фінансів