Консультанти з земельних питань в Проект USAID ARDS

Зафіксувати у Google календарі!


USAID Logo
Консультанти з земельних питань в Проект USAID ARDS

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (ARDS) сприяє покращенню управління у сільськогосподарському секторі, що має забезпечити привабливий рівень життя у сільській місцевості України.

Один із компонентів проекту покликаний сприяти формуванню стійкої та орієнтованої на ринок аграрної політики, завершення земельної реформи, а також покращення правового середовища для розвитку об’єднаних територіальних громад шляхом вдосконалення чинного законодавства України. Водночас існуючі процедури земельного адміністрування, пов’язані з проведенням землеустрою та оцінки земель, є застарілими та неефективними, що знижує рівень надходжень земельного податку до місцевих бюджетів та перешкоджає розвитку відкритого та прозорого ринку землі. У результаті недосконалості цих процедур, чинна Методика нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення населених пунктів не враховує об’єктивні зміни економічних реалій, не базується на єдиних принципів розрахунку окремих компонентів нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, викликає в суспільстві зростання недовіри до розміру податкового навантаження та орендної плати за земельні ділянки та не забезпечує формування дохідної частини бюджетів місцевих громад від плати за землю.

Проект ARDS розробляє проект методики нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, необхідної для приведення правового регулювання у відповідність з сучасним розвитком земельних відносин у населених пунктах та станом земельного законодавства України.

Для допомоги в розробці проекту методики нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Проект ARDS планує залучити ряд консультантів:

  • Консультант з просторового планування населених пунктів
  • Консультант із земельно-кадастрової діяльності
  • Консультант із економіки міського землекористування
  • Консультант із регіональної економіки
  • Консультант із землеустрою

Докладне технічне завдання для кожного консультанта, вимоги до кандидатів, очікувані результати роботи, терміни виконання робіт, інші подробиці дивіться у доданих файлах:

 Зацікавлених осіб просимо надсилати резюме та супровідного листа на електронну адресу [email protected] не пізніше 20 грудня 2019 р. з відповідною назвою посади у темі листа. Наприклад: «Консультант з економіки міського землекористування».


Останні публікації цього розділу:

Вакансія: Senior IT Advisor fоr NAUCS (STTA) Support to Anti-Corruption Champion Institutions (SACCI) Program in Ukraine

Комунікаційний/на менеджер/рка в Інститут “Республіка” шукає (м. Київ)

Експерт/-ка для розробки курсу “Економетрика” магістерської програми “Антикорупційні студії”

Консультант у сфері діяльності правозахисних організацій та правової допомоги для організацій громадянського суспільства

ОПОРА шукає підрядника для виробництва мінісеріалу про вибори

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» шукає консультантів/консультанток для підготовки та проведення ХІІІ Національної ЛГБТІ-конференції