Консультант/ка зі створення відео-контенту

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Тендер (картинки)-2
Консультант/ка зі створення відео-контенту

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс для надання консультаційних послуг зі створення відео-контенту (анімаційних відеороликів)

МБФ «Альянс громадського здоров’я» (далі Альянс) – провідна професійна організація, що у співпраці з ключовими громадськими організаціями, Міністерством охорони здоров‘я та іншими урядовими органами веде боротьбу з низкою епідемій, у т.ч. ВІЛ/СНІД і ТБ в Україні, керує профілактичними програмами та надає якісну технічну підтримку та фінансові ресурси організаціям на місцях. Місією Альянсу є зниження поширення інфекцій та смертності і зменшення негативноговпливу епідемій шляхом підтримки громадської протидії ним в Україні, а також шляхом поширення ефективних підходів до профілактики й лікування у Східній Європі та Центральній Азії.

Закупівля консультаційних послуг виконується у рамках програми «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції шляхом надання універсального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу,розширення доказово обґрунтованої профілактики, діагностики та лікування ВІЛ- інфекції, створення життєздатних тастабільних систем охорони здоров’я», яка реалізується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансування Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією.

Інформація про проєкт, в рамках якого оголошується конкурс

З 2019 року МБФ «Альянс громадського здоров’я» впроваджується система Rights- Evidence-Action (REAct) для здійснення моніторингу порушень прав представників/представниць ключових вразливих груп та забезпечення реагування на такіпорушення. REAct призначений для різних груп населення, але, в першу чергу, спрямований на моніторинг порушень прав маргіналізованих та криміналізованих групи, як-от людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ), людей, що вживають наркотики ін’єкційно (ЛВНІ), секс- працівників/працівниць, людей із числа ЛГБТ. Вказані групи живуть у ситуації вищого ризику порушення їх прав, отримання неякісних послуг, дискримінаційного ставлення або насильницьких дій. 

REAct – це система, здатна документувати широкий спектр проблем, пов’язаних із правами людини, бар’єрами доступу доВІЛ-профілактичних або медичних послуг. Така інформація є стратегічно важливою для запровадження та забезпеченняадекватного реагування на порушення прав на індивідуальному рівні (насамперед, перенаправлення до отриманняюридичних, медичних, психосоціальних та інших послуг) та для якісної програмної відповіді та покращення політики йадвокації на національному, регіональному та глобальному рівнях.

Основні завдання проєкту:

 • Побудова ефективної системи виявлення бар’єрів щодо реалізації прав ключових груп в Україні в контексті ВІЛ та ТБ.
 • Документування бар’єрів на шляху реалізації прав ключових груп в Україні, наприклад, доступу до профілактичних та медичних послуг в контексті ВІЛ та ТБ, випадків насильства або дискримінаційного ставлення, тощо;
 • Налагодження та координація процесу реагування на виявленні бар’єри, відстеження ефективності наданої допомоги щодо кожного виявленого випадку.

В рамках цього конкурсу Альянс шукає постачальника послуг зі створення відео-контенту для використання в рамках впровадження проєкту «Запровадження системи моніторингу та швидкого реагування на порушення прав людини в Україні – REAct».

Назви послуг/види робіт, які є предметом цього конкурсу:

 1. Комплексне рішення зі створення відео-контенту: режисура, дикторська начитка, малюнки, монтаж, розробка 2D і 3D графіки, анімаційних спецефектів, постпродакшн.
 2. Створення відео-контенту для наступного використання: корпоративне відео для внутрішнього використання; вірусний відео-ролик; графічний ролик на сайт організації та сторінок соціальних мереж.
 3. Створення відео-контенту в наступних форматах: анімаційна 2D/3D графіка; комп’ютерна графіка або інфографіка.

Технічне завдання зі створення відео-контенту: 

Кількість відеороликів:

Один з можливістю додаткового замовлення інших відеороликів (зарезультатами співпраці з переможцем конкурсу)

Концепція

Виконавцю (переможцю конкурсу) необхідно узгодити з Замовником концепцію відеоролику: персонажів, ключові меседжі, після чого узгодитивже підготовлений сценарій, на основі якого буде здійснено подальший дизайн та озвучування.

Ціль ролику

Підвищення поінформованості представників ключових груп щодо своїхправ та про діяльність Проєкту.

Сюжетна лінія

Ідею буде надано Замовником на етапі узгодження концепції з Виконавцем.

Цільова аудиторія

Представники ключових спільнот

Тривалість відео

Повна версія відео до 3х хв.

Мовні версії

Українська

Формат відео

Full HD 1920×1080

Стиль анімації

Мультяшний

Звук для відео

Накладення музики та звукових ефектів, голосовий закадровий супровід.Музичні роботи мають бути захищені авторськими правами, придбаними в музичному архіві.

Субтитри

З українськими субтитрами.

Вимоги             для подальшого транслювання

Анімацію як соціальну рекламу, заплановано розміщувати на власномута партнерських сайтах, а також в соціальних мережах.

Обов’язкові елементи

На початку відео обов’язково має бути коротке повідомлення про Проєкт таМБФ

«Альянс громадського здоров’я» (буде надано додатково)

Право власності

Замовник отримує право власності на виготовлений продукт, що в томучислі передбачає його розміщення та демонстрацію на власний розсуд.

Загальні вимоги до учасників конкурсу:

 • досвід створення відеороликів (комплексне рішення зі створення відео-контенту) не менше 3-х років;
 • наявність технічної бази необхідної для створення відеороликів;
 • ФОП (обов’язково);
 • наявність досвіду       співпраці        з        міжнародними        проєктами/організаціями        у       сфері громадського здоров’я, соціальними проєктами стане перевагою.

Критерії оцінювання:

 • досвід виконання аналогічних завдань зі створення інформаційних відеороликів (портфоліо Виконавця);
 • вартість робіт.

Усі учасники конкурсу повинні подати свої пропозиції, що включатимуть наступне:

 • резюме виконавця;
 • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • лінк на портфоліо;
 • супровідний лист, що включає інформацію щодо:
  • термінів виготовлення одного комплексного відеоролику (з урахуванням викладеного вище ТЗ) з розрахунку створення відеоролику тривалістю до 3х хв;
  • бюджет на виготовлення одного ролику згідно технічного завдання.

Документи необхідно надіслати на електронну адресу [email protected] (з копією на [email protected]) до 18:00 25 лютого 2022 р. У темі повідомлення зазначте: «Постачальник зі створення відео-контенту».

Альянс громадського здоров’я працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх віку, гендерної приналежності, сексуальної орієнтації, ВІЛ-статусу та індивідуальних характеристик.


Останні публікації цього розділу:

Лідер/ка тематичної команди "Відновлення громад"

Кандидати/ки для 5-річної програми RevGRO

Вакансія: Associate Human Rights Officer, NOB, FTA, Kyiv

Фінансовий/а радник/ця

Координатор/ка проектів для місії Німецького Червоного Хреста в Україні

Експерт/ка реформи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів