Конкурсний відбір на посаду Керівника Відкритого Університету Реформ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


вакансія
Конкурсний відбір на посаду Керівника Відкритого Університету Реформ

Реанімаційний Пакет Реформ та Громадська організація «Інститут Медіа Права» оголошують конкурсний відбір на посаду Керівник Відкритого Університету Реформ

Конкурсний відбір здійснюється в рамках освітнього проекту «Відкритий Університет Реформ» (ВУР), спільно організованого Реанімаційним Пакетом Реформ та Інститутом Медіа Права за підтримки Уряду Швеції.

Ключові сфери відповідальності Керівника ВУР:

 • загальна координація і планування діяльності ВУР;
 • організація виконання операційних планів;
 • розробка навчальної програми;
 • визначення внутрішнього порядку роботи ВУР, розподіл обов’язків між менеджерами та іншими членами команди ВУР;
 • забезпечення взаємодії з Радою РПР та Наглядовою Радою ВУР, виконання рішень та звітування перед ними;
 • забезпечення взаємодії з Секретаріатом РПР та робочими групами;
 • забезпечення проведення навчальних заходів в рамках загальної та спеціалізованої навчальної програми у форматі лекції, тренінгів, дискусій, майстер-класів від провідних експертів РПР, відомих журналістів, громадських діячів, дипломатів та депутатів;
 • комунікація з представниками донорів та організаціями-партнерами ВУР;
 • взаємодія із представниками громадськості, ЗМІ;
 • забезпечення упізнаваності бренду ВУР;
 • складання описових звітів про діяльність ВУР.

Вимоги до кандидатів:

 • вища освіта;
 • управлінський досвід або досвід проектної діяльності від 2 років;
 • досвід у реалізації освітніх проектів;
 • навички планування, моніторингу та оцінки результативності діяльності проектів;
 • уміння працювати самостійно та у команді;
 • комунікабельність, відповідальність, стратегічне мислення, висока мотивація, готовність до динамічної та напруженої роботи;
 • відмінні навички ділового листування;
 • знання англійської мови, а також досвід діяльності у громадському секторі буде перевагою.

Умови проекту:

Діяльність за проектом передбачає часткову зайнятість (20 годин на 1 календарний тиждень)  та  ненормований робочий день, оскільки навчання ВУР відбуватимуться щосуботи, а також до 2 разів на тиждень у робочі дні увечері.

Проект передбачає виконання Керівником своїх обов’язків як дистанційно так і безпосередньо в офісі РПР під час проведення навчальних заходів.

Можливе суміщення з іншою оплачуваною роботою.

Мінімальна тривалість контракту – 10 місяців, з можливістю продовження. 

Відкритий Університет Реформ  – це освітній проект Реанімаційного Пакету Реформ та Інституту Медіа Права, завдання якого є підготовка громадських експертів і активістів з метою їх участі у реформуванні країни, реалізації соціальних проектів, а також залучення до діяльності Реанімаційного Пакету Реформ, його учасників та партнерів. 

Реанімаційний Пакет Реформ є громадською платформою, яка об’єднує провідні неурядові організації і експертів з усієї України та виконує функції координаційного центру з розробки та реалізації ключових реформ в Україні.

Інститут Медіа Права є неприбутковою громадською організацією, заснованою у 2005 р. Наша місія – сприяти розвитку суспільства активних громадян через підтримку громадських ініціатив, незаангажовану, професійну медіа експертизу, розробку та імплементацію якісного інформаційного законодавства, освіту, юридичний захист прав журналістів та громадян, захист свободи слова та основоположних прав людини.

Це оголошення є запрошенням на участь у відкритому тендері на закупівлю послуг згідно із Політикою закупівлі послуг Інституту Медіа Права.

Резюме та мотиваційний лист українською мовою просимо надіслати на адресу [email protected] до 10 березня 2016 року (включно) з темою листа “Керівник Відкритого Університету Реформ”. Ми сконтактуємо із тими учасниками конкурсу, які будуть відібрані для проходження співбесіди.


Останні публікації цього розділу:

Program manager / менеджер програм у ГО "Junior Achievement Ukraine"

Вакансія: America House Lviv Assistant

Індивідуальний консультант із розроблення рекомендацій щодо створення регіональних програм реінтеграції для екскомбатантів АТО та ООС і пов'язаних із ними груп у Запорізькій області (#267)

Індивідуальний консультант із розроблення рекомендацій щодо створення регіональних програм реінтеграції для екскомбатантів АТО та ООС і пов'язаних із ними груп у Луганській області (#678)

Короткострокові консультаційні послуги для підготовки та проведення онлайн-навчання «Особливості кредитування ягідництва»

Local evaluation consultant (Budget and Financial Management) for lessons learned report development for USAID DOBRE Program/Консультант з бюджетування та фінансового управління, вивчення отриманого досвіду, в програму USAID DOBRE