Конкурс на вакансію «Консультант/ка з проведення незалежного аналізу ефективності вжитих заходів»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Dill Greenevich

Вакансія 28.11
Конкурс на вакансію «Консультант/ка з проведення незалежного аналізу ефективності вжитих заходів»

Благодійна організація TBpeopleUkraine спільно з Благодійною організацією «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» оголошує конкурс на вакансію «Консультант/ка з проведення незалежного аналізу ефективності вжитих заходів» у процесі створення підґрунтя для реалізації в Україні плану переходу від донорського на державне фінансування послуг із супроводу людей, які стикнулися із проблемою ТБ, у рамках реалізації проєкту «Доступність, комплексність та якість послуг у сфері ТБ в умовах переходу від донорського до бюджетного фінансування» (напрямок 144М), який спрямований на забезпечення на національному рівні сталої відповіді на епідемію ТБ в Україні з урахуванням потреб ТБ спільноти в рамках переходу на державне фінансування.

Завдання в рамках напрямку:

 • Здійснення огляду та проведення попереднього аналізу розроблених проєктів документів з надання послуг медико-психосоціального супроводу пацієнтів із чутливим та мультирезистентним туберкульозом (Порядок надання послуг медико-психосоціального супроводу пацієнтів з чутливим та мультирезистентним туберкульозом, Методологія розрахунку вартості послуг медико-психосоціального супроводу пацієнтів з чутливим та мультирезистентним туберкульозом, тощо).
 • Взаємодія з представниками БО TBpeopleUkraine щодо загального процесу втілення Плану переходу з донорського на державне фінансування в Україні.
 • Підготовка фінального аналітичного документу щодо ефективності вжитих заходів у процесі створення підґрунтя для реалізації в Україні Плану переходу від донорського на державне фінансування послуг із супроводу людей, які стикнулися з проблемою ТБ, який би містив необхідні рекомендації, зокрема враховуючи переваги, недоліки, ризики, та нівелювання таких ризиків з метою якісного, безперервного надання послуг із супроводу пацієнтів в умовах забезпечення останніх за кошти державного фінансування в Україні.

Вимоги до кандидатів:

 • Попередній досвід роботи в розробці подібного аналізу.
 • Володіння ситуацією щодо реалізації в Україні Плану переходу послуг з ТБ з донорського на державне фінансування.
 • Володіння інформацією щодо реалізації подібного Плану переходу послуг з ТБ з донорського на державне фінансування в інших країнах.
 • Володіння інформацією щодо НПА на національному та міжнародному рівні, які регламентують надання медико-психосоціальних послуг людям із ТБ.
 • Хороші комунікативні навички.
 • Достатній рівень володіння Microsoft Excel, MS Office.
 • Вища освіта.

Термін виконання робіт: грудень 2022 року.

Перелік документів, які необхідно надати:

 • резюме українською мовою;
 • рекомендаційні листи/листи підтримки;
 • заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення (Додаток 1);
 • заповнений, підписаний та відсканований додаток про інформацію щодо ставок оплати кандидата (Додаток 2).

Термін подання документів:   до  05 грудня 2022 року, реєстрація документів завершується о 18.00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: [email protected]. У темі листа обов’язково зазначте «Вакансія_«Консультант/ка з проведення незалежного аналізу ефективності вжитих заходів».

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з таким:

 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які проходять попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевої подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, за тел. тел. (063) 862-33-60 або на ел. адресу  [email protected]Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проєкту.

Примітка: Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат.


Останні публікації цього розділу:

Консультант/ка з розробки програмного продукту електронного інструменту з консультування щодо факторів ризику неінфекційних захворювань

Головний/а фахівець/чиня з захисту та інклюзії (Protection&Inclusion Coordinator)

Старший фахівець/фахівчиня із зв'язків з громадськістю / Senior Communications Associate

Головний/а фахівець/чиня з моніторингу та оцінювання (MEAL Coordinator) Kyiv/ Lviv/ Dnipro

Експерт_ка з питань кадрового забезпечення в охороні здоров’я та розробки моделей фінансового заохочення в закладах охорони здоров’я/HR Expert on developing salary incentive models in healthcare facilities

Менеджер/ка проєкту Дія.Цифрова освіта