Експертні послуги за напрямком “СММ”, “PR” та послуги контент менеджера

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Petro Lazarchuk

вакансія-vacancy5
Експертні послуги за напрямком “СММ”, “PR” та послуги контент менеджера

Громадська організація «Агенція трансформацій «М.КЛАС»» в рамках проєкту «Мобільний додаток «Пакован»» (Угода №RPP/2021/09/107/EC  від 13.09.2021), який є переможцем національного конкурсу інновацій EastCode 2021, за технічного адміністрування Center42 у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує конкурс на закупівлю  експертних послуг за напрямком “СММ”, “PR” та послуги контент менеджера

Дати оголошення відкритого конкурсу на надання послуг:

01.10-14.10.2021 р.

Предметом закупівлі є:

Лот 1: Експертні послуги за напрямком “СММ”

Кількість: 1

Лот 2: Експертні послуги за напрямком “PR”

Кількість: 1

Лот 3: Послуги контент менеджера

Кількість: 1

Технічне завдання для надання послуг:

Лот 1: Експертні послуги за напрямком “СММ”

Реалізація комунікаційного плану проєкту, написання та публікація текстів для 24 постів у соцмережах Instagram та Facebook, комунікація з підписниками, проведення публікацій у форматі живих історій, таргетинг та реклама. 

Лот 2: Експертні послуги за напрямком “PR”

Комунікація з локальними еко-організаціями у містах Маріуполь, Краматорськ та Сєвєродонецьк. Встановлення партнерських зв’язків з цими організаціями, робота зі ЗМІ. 

Лот 3: Послуги контент менеджера

Організація збору даних про товари та пункти прийому вторинної сировини.

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД;

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

  • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників (витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців);
  • цінову пропозицію, заповнену за зразком (додається);
  • інші документи, які можуть бути корисними для розгляду. 

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

  1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
  2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
  3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
  4. строк надання послуг: дата завершення надання послуг не пізніше 30 листопада 2021р.;
  5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін. 

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected]  або за телефоном  +38 096 663-59-95 (Ольга Матусяк) до 09.10.2021 р. 

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси [email protected]  та  [email protected]  та [email protected]  із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/09/107ЕС не пізніше 14.10.2021 р. до 18.00 год.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 год 14.10.2021 р. розгляду не підлягатимуть .

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 18.10.2021 р.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 


Останні публікації цього розділу:

DiXi Group шукає експерта(ку) з питань впровадження Європейського зеленого курсу (енергоефективність)

Monitoring, Evaluation, and Learning Officer for USAID DOBRE Program / Фахівець із моніторингу, оцінки та навчання в програму USAID DOBRE

Менеджер/ка з розвитку персоналу

IFES шукає секретаря/ку

Керівник/ця з медичної діяльності

Вакансія: Communications Officer for USAID Cybersecurity for Critical Infrastructure in Ukraine Activity