Експерт/ка групи з питань впровадження програм підтримки сільського господарства

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics logo
Експерт/ка групи з питань впровадження програм підтримки сільського господарства

Загальна інформація:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) є семирічним проектом міжнародної технічної допомоги, що впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» у рамках Договору про співпрацю з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) починаючи з 15 листопада 2019 р.

Метою Програми є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Цілі програми співпадають із трьома елементами ринкової системи: ланцюги доданої вартості, функції підтримки, нормативно-правова база.

З метою забезпечення швидкого реагування на продовольчу кризу, що розгортається в Україні та світі, АГРО працює задля відновлення сільськогосподарського сектору, зокрема його модернізації, підвищення ефективності та диверсифікації, що в свою чергу сприятиме довгостроковому економічному відновленню України та покращенню глобальної продовольчої безпеки.

Кімонікс-АГРО працює над втіленням започаткованої USAID Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, яка допоможе Україні зберегти бл. 1,5 млн. т зерна в рамках більш широких зусиль USAID зі збереження темпів виробництва та експорту зерна з України до інших країн світу.

Для ефективного впровадження програм Міністерство аграрної політики та продовольства України створило групу з питань впровадження окремих програм підтримки з метою надання дорадчої допомоги щодо адміністрування програм, розроблення концепцій конкурсів, відбору проектів, що можуть бути підтримані у рамках програм, координації та управління здійсненням заходів з впровадження програм підтримки відповідно до пріоритетів концепції розвитку аграрного сектору.

Мета завдання:

Метою роботи Експерта групи з питань впровадження програм підтримки сільського господарства (надалі – «Експерт») є надання консультаційно-аналітичної підтримки Міністерству аграрної політики та продовольства України у впровадженні державних програм підтримки, спрямованих на відновлення економіки України, що постраждала внаслідок збройної агресії РФ.

Основні функції:

 • Надання дорадчої допомоги Мінагрополітики щодо адміністрування програм підтримки;
 • Аналіз заявок, поданих на конкурс державних грантових програм підтримки агросектору України, та надання Мінагрополітики рекомендацій щодо відповідності поданих проектів встановленим вимогам;
 • Підготовка аналітичних матеріалів щодо впровадження державних програм підтримки агросектору України;
 • Надання підтримки Мінагрополітики щодо ефективної взаємодії та діалогу з представниками приватного сектору, галузевими асоціаціями щодо впровадження програм підтримки;
 • Підтримка комунікації Мінагрополітики з отримувачами грантових коштів;
 • Інформаційне забезпечення Порталу супутникового моніторингу розвитку садів і теплиць та бази даних про надані гранти з метою прозорого доступу до інформації про стан реалізації державних програм;
 • Аналіз результатів моніторингу грантових проектів висадки насаджень та будівництва теплиць;
 • Участь у підготовці:
 • пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази з питань реалізації державних програм підтримки;
 • робочих планів групи/офісу в цілому та за напрямами впровадження окремих програм;
 • щомісячних оглядів стану ринку плодово-ягідної та овочевої продукції в Україні;
 • підготовка індивідуальних щомісячних планів, звітів, технічних завдань та ін. документації.

Для залучення на цю посаду передбачається укладення короткострокового договору підряду, термін якого визначатиметься в залежності від обсягу визначених завдань, що включені до Річних планів робіт Програми АГРО.

Місце виконання завдання:

Експерт буде працювати у координації з Старшим експертом та Департаментом аграрного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України. Робоче місце працівника буде забезпечено в приміщенні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Строк виконання завдання: з 1 березня по 31 серпня 2024 року, загальна кількість днів: 120 днів, з можливістю продовження контракту. Поновлення цього контракту на наступний період залежатиме від результативності роботи і прогресу, досягнутого у реалізації завдань, передбачених  планом роботи групи.

Необхідні навички та професійна кваліфікація:

 • Вища освіта (сільське господарство, менеджмент, економіка чи ін. освіта релевантна для посади);
 • Щонайменше п’ять (5) років професійного досвіду;
 • Не менше 3-річного (у сукупності) досвіду проведення оцінки бізнес-планів, економічної оцінки господарської діяльності в агросекторі;
 • Відмінні аналітичні та маркетингові навички.
 • Вільне володіння українською мовою (вільне володіння англійською мовою бажане);
 • Досвід роботи з проектами  міжнародної технічної допомоги або міжнародними організаціями є бажаним;
 • Знання кон’юнктури світового ринку та специфіки впровадження програм підтримки агросектору є бажаним.

Детальний план, умови роботи та додаткові подробиці читайте в описі технічного завдання для цієї вакансії Експерт групи з питань впровадження програм підтримки сільського господарства

 Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу [email protected] не пізніше 20 лютого 2024 р. з поміткою Експерт групи з питань впровадження програм підтримки сільського господарства та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.


Останні публікації цього розділу:

Експерт/ка з адвокації на рівні громад

Головний/а методист/ка психологічної служби

Експерт/ка з моніторингу результатів впровадження порядків міжвідомчої взаємодії

Експерт(-ка) з розвитку електромереж у Команду підтримки відновлення та реформ Міністерства енергетики України

Українська природоохоронна група шукає комунікаційника/цю

Консультантка/т: Designer Consultant, for USAID Cybersecurity for Critical Infrastructure in Ukraine Activity, DAI Global, LLC