Експерт: тендер на розробку фандрейзингової стратегії організації до 2023 року

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


вакансія vacancy(4) робота
Експерт: тендер на розробку фандрейзингової стратегії організації до 2023 року

В рамках проєкту ГО «ІРЦ «Правовий Простір» – «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що фінансується ІСАР Єднання, оголошуємо тендер на  розробку фандрейзингової стратегії організації до 2023 року.

Програмна деталізація передбачає:

  • підготовку матеріалів експертом, проведення п’яти фасилітованих сесій (по 2 год кожна) та 10 год консультацій для команди Організації в онлайн форматі, обробку опрацьованого матеріалу, підготовку звіту експертом, підготовку фінального документу – фандрейзингової стратегії Організації до 2023 року. В заходах братимуть участь орієнтовно 6-8 осіб, з числа персоналу, керівних органів, членів, партнерів та волонтерів організації.
  • Онлайн зустрічі відбуватимуться через бізнес-пакет платформи zoom, що Організація забезпечує самостійно. Така діяльність сприятиме зміцненню організаційного потенціалу, досягненню поставлених цілей та виконанню місії Організації.

Продукт: фандрейзингова стратегія Організації до 2023 року.

Термін виконання: серпень-жовтень 2021 року.

Максимальна сума тендеру: 23000 грн.

Вимоги до виконавців.

Критерії відбору провайдера послуг:

  • Практичний досвід проведення тренінгів, фасилітованих сесій, консультацій з фандрейзингу, або інших заходів відповідної тематики. 
  • Наявність рекомендацій або відгуків від НГО, з якими співпрацював провайдер за аналогічною тематикою (буде додатковою перевагою);
  • Реєстрація на порталі Маркетплейс http://cd-platform.org/;
  • Є суб‘єктом підприємницької діяльності, зареєстрований згідно з чинним законодавством України,  відповідні КВЕДи та свідоцтво про реєстрацію;
  • Достатній технічний рівень для роботи в онлайн-режимі.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, то для участі в тендері необхідно надіслати відповідь до 17.00 29.07.2021 року на електронну адресу керівника організації Бімбірайте Наталі-Дануте Антано [email protected] з наступними документами:

  • лист зацікавленості (зі вказаною ціновою пропозицією),
  • резюме з інформацією про досвід роботи та контакти осіб, що співпрацювали з провайдером та можуть надати відгуки щодо такої співпраці,
  • Посилання на профайл на порталі Маркетплейс http://cd-platform.org/ 


Останні публікації цього розділу:

MEAL OFFICER / Менеджер(-ка) з моніторингу та оцінювання

Local Supervisor / Місцевий керівник(ця) проєкту

Вакансія: Senior PHP developer

Радник(ця) з розвитку спроможності та екологічних послуг

Вакансія: Office Assistant (Warsaw, Poland)

Асистент/-ка по роботі з автотранспортом загонів швидкого реагування