Dual.DE: стажування, особистісний ріст та культурний розвиток молоді

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Vita Kostiuk

12513995_441116212747813_2671430243612693183_o
Dual.DE: стажування, особистісний ріст та культурний розвиток молоді

Громадська організація «Мультикультурна Україна» презентувала пілотний україно-німецький проєкт «DUAL.DE», який народився завдяки молодіжному обміну в рамках програми «Meet.up: німецько-українські зустрічі» ще у 2019 році. Довгий час тривали перемовини та пошук роботодавців, які підтримали б дану ініціативу, адже поки-що проєкт реалізується повністю на громадських засадах.

Screenshot_5

Керівництво громади Небельшюц у співпраці з асоціацією «SteinLeicht.eV» (Німеччина) та ГО «Мультикультурна Україна (MKUA)» (Україна) пропонують українській молоді стажування в Німеччині, в регіоні «Lausitz», терміном на 2-3 місяці. Початок стажування запланований на вересень-жовтень 2020 року. Зайнятість – повний робочий день (8 год). Перша вакансія, яку ми оголосили, це – спеціаліст комунальної служби (ландшафтник/ця, садівник/ця, майстер з обслуговування будинків).

Небельшюц – це невелика сорбська громада, що налічує близько 1200 мешканців, які думають і діють в першу чергу згідно цілей сталого розвитку, віддані екології та прагнуть до міцної згуртованості своїх мешканців. Стажування буде проходити у спеціалізованому муніципальному дворі будівництва на посаді спеціаліст з озеленення – садівник – доглядач. Фахівці з муніципального будівельного подвір’я підтримують належний стан усіх територій та майна, що належать муніципалітету, та забезпечують безпеку громадян від порушень, які можуть виникнути внаслідок власності муніципалітету. Крім того, вони здійснюють господарські роботи в комунальних закладах.

Вимоги до цього стажування:

• Володіння німецькою мовою (принаймні рівень B1) та інтерес до вивчення німецької мови.
• Професійна підготовка або професійна кваліфікація муніципального спеціаліста комунальної сфери діяльності (фахівець з озеленення, садівник чи доглядач територій).
• Бажана можливість керувати бензопилою (технічні навички та самостійні методи роботи).
• Хороша фізична підготовка та відсутність проблем зі здоров’ям.
• Водійське посвідчення класу “CE” (водіння тракторів) було б перевагою
• Бажане посвідчення водія автомобіля та власний автомобіль (але це не обов’язково).

Опис роботи:

- 8 годин на день або 40 годин на тиждень (стажування на повний робочий день, зазвичай 8 годин на день з понеділка по п’ятницю).
– Проектування, озеленення, утримання парку та зелених зон.
– Всі необхідні роботи з технічного обслуговування, догляду, прибирання та ремонту на тротуарах, вулицях, площах та будівлях.
– Зимова служба також у вихідні дні, у святкові та вечірні дні.

Під час стажування молодь дізнається, як у німецькій громаді піклуються про дерева та кущі, ремонтують тротуари і вулиці та ремонтують будинки. Сюди також входить технічне та комерційне управління комунальним майном/ експлуатацією муніципальних будівель. Люди в цій невеликій громаді з її 5 мальовничими районами розмовляють на сорбській мові, крім німецької. Ця мова дуже схожа на українську. Окрім доброзичливих космополітичних жителів, усі 5 сіл громади складаються з безлічі красивих історичних двориків та будівель, а також широкого спектру флори та фауни. Тут люблять коней, бо вони належать до унікальної сорбської культури.

20841072_674773649382067_5647670688311280422_n

Учасники отримають від нас заробітну плату за період стажування, що дасть їм змогу залишатися в Німеччині. Підтримка приїзду та виїзду, поїздки на місці, проживання та догляд на місці організовуються двома організаціями “Steinleicht e.V.” та “MKUA”. Асоціація “Steinleicht e.V.” на місці пропонує різноманітне культурне дозвілля для всіх українських інтернів, щоб у вихідні не нудьгувати.

Якщо ми зацікавили Вас, надішліть наступний перелік документів на e-mail МКUА [email protected]:
• мотиваційний лист для заявки (німецькою та українською мовами);
• резюме (німецькою та українською мовами);
• довідки про стан здоров’я, сертифікати, документи про освіту та рівень знань з німецької мови.

Якщо у вас виникли запитання, надішліть їх на вказану електронну адресу. Ми з нетерпінням чекаємо на вашу заявку!

Також ми запрошуємо до співпраці інші громадські організації, які будуть поширювати інформацію серед молоді своїх громад та місцевої влади. Для того, щоб стати партнером нашої організації, потрібно надіслати мотиваційний лист про своє бажання долучитися до ініціативи та своє бачення подальшої взаємодії.


Останні публікації цього розділу:

Консультант з юридичних питань/ STTA Legal Consultant

Project Associate / Проектний фахівець

Експерти в Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді»

Бізнес аналітик (оренда держмайна)

DiXi Group шукає журналіста з проблематики ВДЕ, клімату і довкілля для порталу «Українська енергетика»

DiXi Group шукає експерта у сфері електроенергетики