DiXi Group шукає експерта/ку для моніторингу реформ енергетичних ринків

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DiXi DROUP

Vacancy вакансія dfrfycsz(8)
DiXi Group шукає експерта/ку для моніторингу реформ енергетичних ринків

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на постачальника консультаційних послуг з питань впровадження Європейського зеленого курсу (ЄЗК), зокрема моніторингу реформ енергетичних ринків, в рамках проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу».

Очікувані послуги:

Основні:

 • моніторинг подій та документів, що стосуються процесів реформування енергетичних ринків (зокрема, газу та електроенергії) в ЄС та Україні, їх декарбонізації;
 • підготовка на основі моніторингу квартальних та річного звітів, включно з підготовкою відповідних рекомендацій;
 • підготовка матеріалів для коментарів, заяв, публікацій на веб-сайті, інфографік, та інших інформаційно-просвітницьких продуктів;
 • підготовка презентацій, матеріалів для публічних заходів, інших тематичних матеріалів в рамках проєкту (за потреби);
 • участь в заходах, нарадах, зустрічах, засіданнях робочих груп при ЦОВВ, комунікаціях з іншими експертами, громадськими організаціями щодо вказаної тематики.

Додаткові:

 • участь у робочих нарадах та зустрічах;
 • ведення документації, підготовка проміжної та кінцевої звітності за підсумками наданих послуг;
 • виконання інших дотичних завдань, що можуть виникати в ході надання послуг.

За результатами конкурсу буде відібраний один переможець. Консультування відбуватиметься до кінця 2024 року з дати укладання відповідного договору.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Досвід роботи з тематиками, що стосуються Європейського зеленого курсу та реформування енергетичних ринків (зокрема, газу та електроенергії) в Україні.
 • Досвід роботи з даними, підготовки досліджень та пропозицій.
 • Вартість надання послуг (за 1 годину).

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням.
 • Резюме із зазначенням відповідного експертного досвіду.
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу», який реалізується за підтримки Європейського Союзу в особі Європейської Комісії, та зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.02.2022 р. № 4945, відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

 При надсиланні резюме ви даєте згоду ГО «Діксі Груп» на обробку та збереження ваших персональних даних.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 26 лютого 2024 року за адресою: [email protected].

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Адміністратор/ка ІТ систем

Адвокаційний(-а) менеджер(-ка)

Юрист/-ка-аналітик/-иня (міжнародне право) до ГО «Центр громадянської просвіти «Альменда»

Регіональний_на соціальний_на спеціаліст_ка Хмельницької області до Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез»

Вакансія: Senior Finance Officer - Community Action for HIV Control

Вакансія: Energy Advisor