Асистент/ка відділу фінанси та бухгалтерія

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AnastasiiaCh

Vacancy_2022UAREP-1
Асистент/ка відділу фінанси та бухгалтерія

Приєднуйся до нашої команди! Шукаємо асистента відділу фінанси та бухгалтерія.

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує охочих працювати у галузі допомоги задля розвитку України.  

Посада: асистент відділу фінанси та бухгалтерія
Основне завдання: часткове ведення бухгалтерського, прибуткового і управлінського обліку в Представництві

Робочий час: повний (пн-пт)
Умови роботи: трудовий договір (тримісячний випробувальний термін)

Місце роботи: Київ/дистанційно

Посадовий оклад: 3700 – 3900 PLN.

Вимоги:

 • Мінімум рік досвіду роботи на посаді помічника бухгалтера або фінансового менеджера громадської організації чи наявна практика студента – випускника у відділі фінанси та бухгалтерія;
 • Знання програми Excel (бажано навички роботи зі зведеними таблицями і формулами) та практичні навички користувача бухгалтерських програм 1С чи БАС;
 • Знання документообігу первинної документації;
 • Знання податкового законодавства в сфері нарахування оплати праці, кадрового обліку;
 • Впевнений користувач ПК;
 • Організованість в роботі, уважність до дрібниць, старанність, комунікабельність, аналітичний склад розуму;
 • Вміння швидко сприймати нову інформацію та засвоювати її;
 • Грамотна українська мова, навички ділового листування, знання англійської чи польської бажані (рівень А1);
 • Бажання розвиватись.

Обов’язки:

 • Підготовка та облік первинної документації (табелі робочого часу, відрядження співробітників, договорів). Ведення електронного архіву документів;
 • Робота з клієнт -банком;
 • Управлінський облік по довгострокових договорам;
 • Участь у підготовці та подальша підготовка фінансової звітності по проектам.

Зацікавлених осіб просимо надіслати резюме (українською мовою) та супровідний лист українською або англійською мовою (максимально 3000 символів) до 28 серпня 2022 року (включно) на адресу електронної пошти: [email protected], зазначивши у темі листа “Вакансія 2022/UA/REP-1″.

 

Інформація про Організацію:

Представництво фонду міжнародної солідарності в Україні «Solidarity Fund PL in Ukraine» було засновано в липні 2019 року для сприяння  досягненню мети, цілей і завдань Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща «Solidarity Fund PL».

«Solidarity Fund PL» був заснований в кінці 90-х років з ініціативи Президента Республіки Польща, з метою надання допомоги країнам, що знаходяться на етапі переходу до ринкової економіки та приватного підприємництва, а також підтримки їх економічного, соціального і політичного розвитку. Протягом своєї діяльності Фонд реалізував низку проектів, у тому числі для України, Молдавії, Білорусі, Казахстану та Грузії.

«Solidarity Fund PL in Ukraine» займається підтримкою розвитку демократії та самоврядування в Україні. Ще у 2014 році «Solidarity Fund PL» почав виконувати конкретні завдання в галузі підтримки реформ самоврядування в Україні, що випливають з Меморандуму про співпрацю між Польщею та Україною. З початком повномасштабної агресії російської федерації проти України «Solidarity Fund PL» реалізує гуманітарні проєкти для підтримки цивільного населення та відновлення України.

 

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Інформуємо, що адміністратором персональних даних, наданих в рамках цього конкурсу є Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні, акредитоване згідно з Рішенням Міністерства юстиції України від 24.07.2019 за № 357/19.4,  розташоване за адресою: м.Київ, вул.Сирецька, буд.38, яке діє від імені Фонду міжнародної солідарності, що є неурядовою  юридичною особою, зареєстрованою відповідно до законодавства Республіка Польща з головним офісом у Варшаві, вул. Мисловіцка, 4, 01-612.  Висловлення згоди є добровільним, але необхідним для участі в конкурсі. Персональні дані будуть оброблятися Представництвом лише для цілей, необхідних для реалізації процесу конкурсу 2022/UA/Hum-2. Дані будуть оброблятися протягом періоду, необхідного для конкурсу, та розгляду будь-яких претензій. Дані не будуть оброблятися за допомогою автоматизованих систем прийняття рішень. Ви маєте право на доступ та виправлення своїх персональних даних, право на отримання інформації про мету, обсяг і спосіб обробки персональних даних, а також право вимагати виправлення персональних даних, відкликання згоди на їх обробку або видалення, право на перенесення даних. Інформуємо, що з питань захисту персональних даних слід контактувати з інспектором із захисту персональних даних за електронною адресою:[email protected].

 

Примітка!

Якщо погоджуєтеся брати участь у майбутніх наборах персоналу, які будуть здійснюватися Фондом міжнародної солідарності, прохання додати в резюме наступний параграф: «Надаю свою згоду на обробку персональних даних, що містяться в резюме та листі, лише для внутрішнього використання Фондом міжнародної солідарності, і лише з метою участі у майбутніх наборах персоналу»


Останні публікації цього розділу:

Оператор(-ка) гарячої лінії з цифрової безпеки

Юристконсульт\-ка

Старший/-а aсистент/-ка з моніторингу та оцінки /Senior Monitoring and Evaluation Assistant- Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні

DiXi Group шукає координатора(ку) IT-продуктів для споживачів

Експерт/-ка з оцінки та забезпечення належної якості надання психологічних і психотерапевтичних послуг UNFPA

Livelihoods and Food Security Officer - Офіцер(ка) з живих товарів і харчової безпеки