Асистент/ка програми МРІ із підтримки жінок

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
gkoshulap

Вакансія на посаду Асистента/ку програм (жіноча програма МРІ)
Асистент/ка програми МРІ із підтримки жінок

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) шукає Асистента/-ку програми (жіноча програма МРІ) для сприяння впровадженню нової програми МРІ в Україні «Жінки в демократичному процесі, врядуванні та громадянському суспільстві».

Короткий опис вакансії       

Кожен співробітник МРІ несе відповідальність за виконання місії МРІ, а також повинен дотримуватися основних цінностей організації в повсякденній роботі. До основних цінностей, які є фундаментальними принципами діяльності МРІ, належить наступне: 

Досконалість – Ми віримо в можливість досягнення відмінних результатів завдяки розвитку людського потенціалу. Свобода – Ми віримо в силу творчих пошуків і експериментів для більшої гнучкості та оперативності. Повага – Ми віримо в надійність, співпереживання та розширення прав і можливостей кожної людини. Командна робота – Ми віримо в різноманітність, інклюзивність та силу глобальної співпраці. Прозорість – Ми віримо в можливість відкритого спілкування та прозорого прийняття рішень. Відповідальність – Ми віримо в особисту відповідальність як основу успіху.

Асистент програми (жіноча програма МРІ) обіймає посаду початкового / середнього рівня в київському офісі МРІ та забезпечує програмну підтримку діяльності МРІ, зосереджуючись на питаннях участі українських жінок в органах влади.

Вимоги щодо кваліфікації кандидатів  

 • Ступінь бакалавра в галузі політології, міжнародних відносин, гендерних досліджень або в інших суміжних галузях.
 • Від одного до трьох років досвіду роботи у сфері міжнародного розвитку, врядування, громадянського суспільства або НУО.
 • Обов’язкове уміння працювати з Microsoft Excel, Word та PowerPoint.
 • Відмінні письмові та комунікаційні навички, а також навички у сфері проведення досліджень.
 • Попередній досвід аналізу сучасної політичної тематики.
 • Попередній досвід роботи в проєкті з розвитку, громадській або міжнародній організації є перевагою.
 • Попередній досвід роботи з українськими жіночими організаціями або обізнаність щодо них є перевагою.
 • Попередній досвід роботи з бюджетами діяльності є перевагою.
 • Знання англійської та української мов.

Основні функції та обов’язки

Асистент програми (жіноча програма) відіграватиме ключову роль у підтримці роботи МРІ в рамках програми «Жінки в демократичному процесі, врядуванні та громадянському суспільстві». Обов’язки Асистента програми (жіноча програма), який працюватиме під керівництвом Директора МРІ в Україні та разом з Директором програм МРІ в Україні, включатимуть наступне: 

 • Сприяння впровадженню нової програми МРІ в Україні «Жінки в демократичному процесі, врядуванні та громадянському суспільстві». Активна участь у створенні програми та розробці стратегічного плану та плану дій.
 • Забезпечення адміністративної та програмної підтримки діяльності в рамках програми, включаючи звітність за проєктами, управління бюджетом, інформаційно-просвітницьку роботу, моніторинг та оцінку діяльності.
 • Надання технічної допомоги жіночим організаціям-партнеркам МРІ, включаючи реалізацію суб-грантів та фінансову звітність.
 • Поїздки в межах України для проведення заходів та тренінгів у стислі терміни.
 • Спілкування із зацікавленими сторонами високого рівня щодо програм МРІ та координація часових рамок для сприяння проведенню заходів.
 • Своєчасна підготовка та редагування документів англійською та українською мовами.
 • Вміння стисло викладати великі обсяги інформації у вигляді ключових повідомлень та саундбітів. 
 • Вміння надавати щотижневі та щоквартальні звіти та підтримувати зв’язки з персоналом на місцях і працівниками головного офісу для забезпечення своєчасної реалізації проєктів.
 • Інші обов’язки відповідно до вимог. 

Підпорядкування працівника

Працівник підпорядковується Директору програм МРІ в Україні     

Подати заявку

Якщо Ви зацікавлені у цій вакансії, будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист англійською мовою на адресу [email protected], з темою в заголовку електронного листа «Заявка на посаду Асистента програми (жіноча програма МРІ)» не пізніше 31 жовтня 2023 року.


Останні публікації цього розділу:

ZMINA оголошує вакансію на посаду журналіста/ки (тематика – воєнні злочини)

Старший(-а) радник(-ця) з питань фінансування у сфері охорони здоров'я\ Senior Health Financing Advisor

Головний/а бухгалтер/ка у громадську організацію

Асистент/ка з Управління Ресурсами/ ICT Assets Management Assistant

WASH technical expert / Технічний/а експерт/ка з водопостачання і водовідведення

Організаційний/а менеджер/ка, помічник/ця керівника