Асистент/ка директора / перекладач/ка

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
juliaHR

HealthRight_Logo_Ukraine_FullColor-01 (2)
Асистент/ка директора / перекладач/ка

Міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров`я) та заснований нею в Україні МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошують конкурс на посаду асистент_ки директора / перекладач_ки (надавача послуг). 

Інформація про замовника: HealthRight International (Право на здоров’я) – міжнародна благодійна організація, яка працює у сфері громадського здоров’я та захисту прав людини з метою забезпечення доступу до медичних та соціальних послуг для вразливих верств населення. HealthRight International працює в Україні з 2005 року як представництво іноземної неурядової організації. МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації. 

Термін надання послуг: грудень 2022 р. – серпень 2023 р. із можливістю продовження. 

ГЕОГРАФІЯ: Україна. 

МІСЦЕ РОБОТИ: м. Київ, метро Університет, вул. Пирогова, 4/26 оф.11 

Зайнятість: повна. 

Підпорядковується: директору представництва / виконавчому директору.

Оплата: за результатами співбесіди.

Дедлайн подачі: 23 грудня 2022 р.

Інформація про замовника: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – 

Основне завдання: Оперативний супровід та асистування директору представництва / виконавчому директору для ефективної реалізації та досягнення коротко та довгострокових цілей місії HealthRight International та Української фундації громадського здоров`я в Україні. Асистент директора / перекладач також забезпечуватиме переклад документів, пов’язаних із діяльністю УФГЗ та проектами, проектними заявками з профілактики та подолання на гендерно-зумовленого насильства, ВІЛ, здоров’я підлітків, а також допомоги жінкам та молоді ВПО. Очікується також, що кандидат/кандидатка будуть всесторонньо допомагати у написанні програмних звітів, нових заявок та плануванні заходів, організованих HealthRight та УФГЗ.  

Кандидат повинен відмінно володіти письмовою та розмовною англійською мовою та бути досвідченим перекладачем у темі соціальних послуг, охорони здоров’я та гуманітарних проектів, що фінансуються міжнародними установами та організаціями.

Основні функціональні обов’язки

 • Письмові та усні переклади українською та англійською мовою, пов’язані із підготовкою звітів та заявок донору чи правлінню організації, комунікацією з донорами та штаб квартирою, листуванням.
 • Збір інформації від координаторів та партнерів проектів щодо впливу проектів організації, допомога в підготовці звітів донорам, партнерам та штаб квартирі, організація роботи е-мейл розсилок.
 • Збір інформації від координаторів, партнерів з метою підготовки і поширення інформаційних матеріалів про організацію, підготовки інформації для виконавчого директора.
 • Збір та узагальнення інформації щодо конкурсних пропозицій та тендерів, оголошених місцевими та міжнародними донорськими організаціями.
 • Допомога в розробці конкурсних пропозицій, концептуальних записок та інших типів заявок для участі в конкурсах, оголошених місцевими та міжнародними донорськими організаціями. Допомога в розробці та плануванні інформаційних, публічних заходів, зустрічей з метою поширення інформації про організацію, розвитку організації, фандрейзингу, залучення клієнтів та персоналу в програмну діяльність, тощо.
 • Робота з електронними та друкованими  документами, співпраця із регіональними та іншими партнерами, планування та організація зустрічей директора та візитів штаб квартири, донорів, пошук контактної інформації партнерів.
 • Робота з кур’єрськими службами, поштовим відділенням, діловодство, прийом/відправка кореспонденції.
 • Оперативна підтримка, зворотній зв’язок та допомога виконавчому директору з листуванням, уточненнями, підтримкою зворотного зв’язку, плануванням зустрічей.
 • Допомога в організації заходів: тренінгів, круглих столів, прес-брифінгів, конференцій, та інше (підготовка листів, програм, списків учасників, матеріалів, сертифікатів, узгодження з партнерами та запрошеними).
 • Моніторинг та прийом документів щодо надавачів послуг в рамках реалізації проектів. Організація співбесід. Формування пакету документів кандидатів.
 • Перевірка, сортування та архівування отриманої конфіденційної інформації щодо клієнтів чи надавачів соціально-психологічних послуг.
 • Заповнення та підтримка web-ресурсів організації інформацією що стосується проекту. Моніторинг web-ресурсів організації щодо інформації, яка стосується реалізації проекту.

Вимоги до кандидатів

 • вища освіта (рівень магістра/бакалавра) у відповідних сферах, 
 • відмінне володіння англійською мовою як письмовою, так і усною (рівень Advanced або Proficiency),
 • мультизадачність та стресостійкість, ефективний таймменеджмент,
 • досвід перекладу офіційних документів, програмних звітів, тощо,
 • міжособистісні навички та вміння працювати в команді для досягнення організаційних цілей. 

Загальні умови участі у конкурсі:  

До участі в конкурсі запрошуються надавачі послуг, які відповідають зазначеним вимогам. 

Вимоги до форми конкурсної пропозиції (має включати наступні пункти):

 • Інформація про надавача послуг та його досвід роботи, включаючи CV виконавця.
 • Пропозиція щодо ціни послуги. 

Просимо надсилати своє резюме на ел. пошту: [email protected] 

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров`я)  є роботодавцем рівних можливостей і не дискримінує у своєму виборі та працевлаштуванні на основі раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного походження, політичної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку. 

Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.

 

 


Останні публікації цього розділу:

Юрист/ка з моніторингу

Вакансія: MHPSS Coordinator (Київ or Дніпро, upon desire of a candidate) re-advertised

Вакансія: Policy Advisor (Social Policy and Development)

Програмний/а координатор/ка

Команда консультантів/ок із розробки рекомендацій щодо забезпечення охорони здоров’я та безпеки діяльності місцевих гуманітарних організацій в Україні

Офіс менеджер/ка