Аналітик/Аудитор бізнес-процесів

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
EU4PAR

вакансія
Аналітик/Аудитор бізнес-процесів

Оголошено конкурс заявок на включення до пулу експертів: Аналітик/Аудитор бізнес-процесів.

Проект EU4PAR, за фінансування Європейського Союзу (ЄС), підтримує створення підзвітного, дієвого та ефективного державного управління в Україні шляхом надання допомоги урядові України в реалізації Стратегії реформи державного управління в Україні на 2016-2020 рр.

На сьогодні ми шукаємо високомотивованого, кваліфікованого та досвідченого Аналітика/ аудитора бізнес-процесів, який має навички/досвід бухгалтерського обліку та фінансової звітності, бажано у галузі державного управління, а також має навички управління бізнес проектами та досвід участі у розвитку центрів/ функцій колективного обслуговування в урядових структурах.

Мета полягає в оптимізації внутрішніх допоміжних функцій державного управління на основі підходу колективного обслуговування  (один центр для забезпечення підтримки багатьох організацій щодо функцій, які можуть бути стандартизовані) та цифровізації (реінжинірингу бізнес-процесів (РЕП) з метою зниження кількості працівників, необхідних у сфері державного управління для виконання таких функцій, і значного підвищення ефективності операцій.

СФЕРА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ваша роль полягатиме у виконанні Етапу 1 Проекту щодо забезпечення однієї функції підтримки, в результаті якої потенційно може бути створено центр колективного обслуговування для обробки та обліку фінансових операцій. Етап 1 включає в себе:

 1. Аналіз поточної системи аудиторського обліку у галузі державного управління (включаючи законодавство) і картографування наявних процесів.
 2. Вивчення успішного міжнародного досвіду створення колективного обслуговування в цій сфері.
 3. Розробка концепції потенційної системи/процесів оптимізації відповідно до вищевказаної мети колективного обслуговування.
 4. Підготовка детального плану реалізації проекту для узгодженого варіанту.

Ви працюватимете в тісній координації з Урядом України.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

Навички та досвід:

 • Досвід управління багатопрофільними проектами, зокрема, планування проектів, формальне документування (стислий опис проекту, план і бюджет проекту, матриця ризиків) та управління зацікавленими сторонами.
 • Розуміння наскрізних процесів. Розуміння концепції колективного обслуговування є бажаним.
 • Розуміння стандартного аудиторського обліку процесів управління, документування та проектування, в тому числі, ДЗ (дебіторської заборгованості), КЗ (кредиторської заборгованості), закупівель, фінансів, заробітної плати, фінансової звітності та аналітики.
 • Досвід процесів проектування (опис бізнес-процесів і методології моделювання).
 • Досвід у сфері економічного консультування, економічних досліджень або в суміжних галузях.
 • Досвід роботи з засобами MS – Excel, Project, Visio.
 • Розуміння урядової структури України, бажаним є досвід роботи з державним сектором; розуміння реформи державного управління в Україні та загального процесу реформ в Україні.
 • Високі комунікативні навички.
 • Здатність працювати в середовищі з багатьма зацікавленими сторонами.
 • Здатність дотримуватися визначених термінів.

Мови

 • Вільне володіння українською мовою (усною та письмовою)
 • Вільне володіння англійською мовою (усною та письмовою) є перевагою.

Тривалість завдання:

 • 6 місяців.

 ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК

 • мотиваційний лист англійською мовою з чітким зазначенням очікуваної винагороди (за день і за місяць) та готовності стати до роботи;
 • резюме англійською мовою (макс. 3 сторінки);
 • перелік із щонайменше трьома рекомендаціями, в якому необхідно зазначити ПІБ відповідної особи, посаду, організацію, телефон, і адресу електронної пошти.

Чекаємо ваших заявок електронною поштою на адресу: [email protected], з темою “EU4PAR Call of Applicants (прізвище і ім’я)” до 20 грудня 2019.


Останні публікації цього розділу:

Вакансія: Senior IT Advisor fоr NAUCS (STTA) Support to Anti-Corruption Champion Institutions (SACCI) Program in Ukraine

Комунікаційний/на менеджер/рка в Інститут “Республіка” шукає (м. Київ)

Експерт/-ка для розробки курсу “Економетрика” магістерської програми “Антикорупційні студії”

Консультант у сфері діяльності правозахисних організацій та правової допомоги для організацій громадянського суспільства

ОПОРА шукає підрядника для виробництва мінісеріалу про вибори

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» шукає консультантів/консультанток для підготовки та проведення ХІІІ Національної ЛГБТІ-конференції