Аналітик/ аналітикиня до Міністерства у справах ветеранів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
dia3dzed

Vacancy вакансія dfrfycsz(6)
Аналітик/ аналітикиня до Міністерства у справах ветеранів

Аналітик/аналітикиня до Міністерства у справах ветеранів 

UPD: Дана закупівля була скасована організацією

Аналітик/аналітикиня буде працювати в Міністерстві у справах ветеранів, але контракт буде підписаний з IREX.  

Програма “Український фонд швидкого реагування”, яка втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Державного департаменту США, шукає проектного менеджера, основним завданням якого/ї буде аналіз міжнародного досвіду щодо підтримки ветеранів та підтримка команди Мінветеранів. Передбачена співпраця за контрактом на 6 місяців з можливістю продовження. Повна зайнятість (орієнтовно 40 годин на тиждень).   

Програма “Український фонд швидкого реагування” була створена з метою задоволення критичних потреб та підвищення стійкості українського уряду, громадянського суспільства та цивільного населення на тлі повномасштабного вторгнення рф. Програма Фонду реалізується з березня 2022 року завдяки фінансовій підтримці Державного департаменту США. Більше про програму на Facebook-сторінці .

Міністерство у справах ветеранів є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності (далі – ветерани), членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (далі – члени сімей ветеранів). 

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свою цінову пропозицію, заповнивши Додаток 2 (у т.ч. таблицю 1). Детальний опис послуг наведено у Додатку 1. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання запиту на пропозиції.   

У випадку вашої зацікавленості, просимо надсилати ваші комерційні пропозиції до 23:00 12 червня 2023 р. на електронну адресу [email protected]  з темою листа “Аналітик/аналітикиня до Мінветеранів”. Заявник несе відповідальність за вчасність подання та достовірність поданих комерційних пропозицій.   

Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *pdf чи *word і не містити вірусів чи пошкоджень. Запропоновані послуги будуть розглядатися і оцінюватися відповідно до повноти пропозиції та її відповідності до вимог (Додаток 1). Вибір постачальника залежатиме від того, чия пропозиція відповідає вимогам та критеріям оцінки та є найбільш економічно вигідною. На підставі чого буде укладено договір.  

Звертаємо увагу на те, що IREX не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.  

Замовник вимагає від учасників уникати конфліктів інтересів. У випадку участі в тендері учасників, які є пов’язаними особами, тендерні пропозиції таких учасників буде відхилено.   

Замовник залишає за собою право скасувати закупівлю або не визначати переможця без будь-яких зобов’язань. Успішним кандидатам у першому раунді відбору замовник потенційно надішле письмове завдання та запрошення на співбесіду.  

Дякуємо за увагу! Чекаємо на ваші пропозиції.   

Додаток 1  

Перелік вимог до Запиту на пропозиції  

  

Зміст вимог  

Аналітик/аналітикиня працюватиме з командою Міністерства у справах ветеранів, виконуючи наступні завдання: 

 • Аналіз міжнародного досвіду щодо підтримки ветеранів, зокрема соціальної, економічної, психологічної, з метою реінтеграції їх до мирного життя в територіальній громаді; 
 • Аналіз масштабу наявних проблем і потреб, пов’язаних із інтеграцією ветеранів до громад; 
 • Аналіз документів державного планування щодо формування державної політики у сфері підтримки ветеранів. 

 

Передбачена співпраця за контрактом на 6 місяців з можливістю продовження. Повна зайнятість (орієнтовно 40 годин на тиждень).  

  

Вимоги до кандидатів/кандидаток:  

   

 • Повна вища освіта (ступінь магістра/спеціаліста) за спеціальністю право та/або публічне управління; 
 • Вільне володіння державною мовою; 
 • Обов’язковий досвід роботи 
 • Досвід самостійного проведення досліджень, підтвердження публікаціями буде перевагою; 
 • Загальний досвід роботи у сфері не менше 2-х років; 
 • Розвинені аналітичні навички, досвід написання аналітичних статей та уважність до деталей; 
 • Високий рівень відповідальності за результат своєї роботи, ініціативність, активна життєва позиція, вміння працювати в команді, стресостійкість, емпатія; 
 • Готовність працювати у динамічному середовищі; 
 • Уміння працювати в команді та без неї; 
 • Ініціативність і відповідальність. 

Перелік та опис очікуваних результатів  

 • Створення аналітичної записки з пропозиціями формування державної політики щодо підтримки ветеранів на основі аналізу міжнародного досвіду країн, які вели війни на своїй території, мають ветеранів та відповідають за рівнем соціально-економічного розвитку українським реаліям. 
 • Створення аналітичної записки задля визначення наявних проблем та потреб ветеранів в модельних чотирьох областях України для формування державної політики в цій сфері. 
 • Формування стратегічних пріоритетів державної політики в документах державного планування. Рекомендації щодо змін ДСРР та регіональних стратегій розвитку. 

Валюта пропозиції  

Валютою тендерної пропозиції є долар США. Сума виплат у гривні за контрактом буде обраховуватися відповідно до офіційного курсу гривні до долара США, встановленого Національним банком України на дату  підписання кожного Акта прийому-передачі. Пропозиція та фінальна ціна не повинна містити у собі ПДВ.  

Звільнення від ПДВ  

Послуги, роботи мають надаватись  без ПДВ.   

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Претенденти повинні заявити у своїй пропозиції, що вони розуміють, що IREX звільнений від сплати ПДВ і що це звільнення буде застосовано до всіх рахунків-фактур. Відсутність заяви претендентів про намір визнати звільнення від ПДВ може бути підставою для виключення з розгляду відповідно до цього Запиту пропозицій. Чинне законодавство безперешкодно дозволяє отримати таке звільнення від ПДВ для договорів.  

Строк дії пропозиції   

6 місяців        

У виняткових випадках IREX може звернутися з проханням до автора пропозиції подовжити строк дії пропозиції. У цьому випадку сторони повинні підтвердити згоду у письмовій формі.  

Неповні пропозиції  

Не допускаються  

Умови оплати  

Із постачальником, обраним у результаті цього конкурсу, буде укладено договір із погодинною оплатою, які будуть надані за весь період. Тип договору буде залежати від статусу юридичної чи фізичної особи виконавця.   

Оплата за надані постачальником послуги/види робіт буде здійсненою у гривні (без ПДВ).   

Деталі щодо розміру, термінів та інших умов оплати послуг Виконавця є предметом узгодження між сторонами та будуть відображені в договорі.  

Розрахунок   

Безготівковий розрахунок  

Інші умови  

Якщо кількість потенційних постачальників менше ніж 3 (три), дана закупівля переоголошується. Організація залишає за собою право визначити переможця.  

Організація залишає за собою право замовити одне або декілька завдань одночасно, або замовити не повний обсяг завдань.  

Організація залишає за собою право скасувати закупівлю без будь-яких зобов’язань.  

Тривалість договору, який передбачається укласти  

Термін надання послуг: 6 місяців з дати укладення договору.   

Критерії оцінювання пропозиції   

 

Критерій оцінки 

Ваговий коефіцієнт 

Документи, які підтверджують відповідність критерію  

 

Ціна: порівняльна оцінка  

  

30 

Тендерна пропозиція, Додаток 2, Таблиця 1  

 

Якість портфоліо, що базується на попередньому досвіді надання послуг подібного виду  

40 

Додаток 3 (Портфоліо) 

 

Відповідність кваліфікаційним вимогам тендеру 

30 

Додаток 4 (Резюме) 

 

Контактна особа для уточнень  

(звернення виключно у письмовому вигляді)  

Зацікавлені сторони, можуть задавати уточнювальні запитання за е-адресою:   

[email protected] до 12 червня 2023 року.  

Кінцевий термін подання пропозицій – до 23:00 12 червня 2023 року на е-адресу з темою листа “Аналітик/аналітикиня до Міністерства у справах ветеранів”.  

 

Таблиця нижче допоможе перевірити повноту вашої заявки. Переконайтеся, що всі вказані документи є в наявності:  

Документи, що мають бути надані разом із ціновою пропозицією, в т.ч. документи, що підтверджують відповідність вимогам:  

Документи додано до цінової пропозиції  
(ТАК       /          НІ)  

Документи на ведення комерційної діяльності (за наявністю)  

Заповнена та підписана форма пропозиції (Додаток 2)  

          ☐   

          ☐   

Копія Свідоцтва платника ПДВ (за умови реєстрації платником ПДВ) або Свідоцтва про сплату єдиного податку або витяги з реєстрів платників ПДВ та платників єдиного податку  

          ☐   

          ☐   

Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців  

          ☐   

          ☐   

Кваліфікаційні документи  

Портфоліо (Додаток 3)  

Резюме (Додаток 4) 

          ☐   

          ☐   

 

Додаток 2 

Таблиця 1 

Цінова пропозиція    _________________  

    (назва учасника)  

Код ЄДРПОУ/ інд.номер__________________________________________________________, контактні дані___________________________________________________________________, П.І.Б. __________________________________________________________________________  

Цим листом _______________ (назва організації за наявності) в особі ______________________ (ПІП уповноваженої особи) повідомляє що бажає взяти участь у конкурсі, що проводить Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) – “Аналітик/аналітикиня до Міністерства у справах ветеранів” та погоджується із умовами конкурсу. Підтверджую достовірність наданих IREX даних.  

Постачальник повинен пояснити, як і чому він може бути найкращим виконавцем вимог IREX та вказати таке:  

 1. Кваліфікація – опис діяльності постачальника послуг (релевантна освіта, кваліфікації, додаткове навчання, перелік професійних програм, якими володіє виконавець, перелік клієнтів, які отримали ті ж самі послуги, що потрібні IREX, типи виконаних робіт, інше);  
 1. Наявність документів на ведення комерційної діяльності – реєстраційні документи, свідоцтво платника податків і т.д. У випадку відсутності таких документів зазначте про це, а також вкажіть, якими методами оплати роботи ви користувалися в такому випадку. 
 1. Вартість виконання робіт.    

  

Назва послуги / завдання  

  

Ціна за одну послугу, (дол.США)  

1.  

Надання аналітичних послуг (погодинна ставка)  

  

 

Додаток 3 

Портфоліо (назва учасника) для Мінветеранів 

Будь ласка, скористайтеся шаблоном нижче для Вашого портфоліо:   

Види робіт  

Приклади (Посилання на гугл диск/посилання на опубліковані документи)  

Досвід написання аналітичних статей 

  

Досвід самостійного проведення досліджень 

  

Досвід формування рекомендацій чи стратегічних пріоритетів державної політики 

  

У разі відсутності прикладів тих чи інших робіт, вкажіть навпроти відповідного заголовку “N/A”.  

 

Додаток 4 

Резюме (у довільному форматі) 


Останні публікації цього розділу:

Фахівець(-чиня) з польового моніторингу

Фахівець/чиня з питань безпеки

Консультант/ка: Ukrainian Language Editor Consultant

Директор/ка Муніципального центру відновлення

Юрист/ка

Директор/ка проєкту